INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI
  • Video-recenzje GeForce4

    Programiści rozmawiają o tworzeniu nowoczesnego oprogramowania i gier przy wykorzystaniu GeForce4.

GeForce4 Ti: Gry

 

Twórcy gier chętnie wykorzystują możliwości kart graficznych GeForce4 Ti. Spójrz na przedstawione poniżej gry i programy demo, w których silnik nfiniteFX II umożliwił tworzenie zachwycających scen i efektów.
   Gra: "4x4 EVO2"
Niemalże widzisz subtelny uśmiech na twarzach posiadaczy 4x4 gdy tylko dotrą do końca asfaltu. Doskonale wiedzą bowiem, że mogą zabrać swoje ciężarówki lub pojazdy typu SUV tam, gdzie inne samochody nie dotrą - na zbocza i szczyty górskie.

   Gra: "City of Heroes"
Witamy w City of Heroes™, mieście online pełnym najwspanialszych wojowników w całym wszechświecie.

   Gra: Code Cult
Aby poznać możliwości nowej generacji gier firmy Codecult, zanurz się w jednej z najbardziej foto-realistycznych scen natury.

   Gra: "Comanche 4"
Zasiądź za kokpitem najnowocześniejszego śmigłowca bojowego armii Stanów Zjednoczonych.

   Oprogramowanie użytkowe: "Keyhole NV"
Keyhole NV, dzięki możliwościom kart graficznych firmy NVIDIA, pokaże ci zachwycające, trójwymiarowe mapy całej kuli ziemskiej.

   Gra: "Master Rallye"
Przez najrozmaitsze tereny wiedzie dziesięciodniowy, wyczerpujący wyścig Master Rallye™, pełen kurzu, bólu, łez i adrenaliny.

   Gra: "Medal of Honor: Allied Assault"
Oparta na historii kampanii militarnych II wojny światowej, strzelanka pierwszoosobowa (first person shooter), w której na 20 poziomach gry walczysz z wrogami Osi.

   Gra: "Elder Scrolls III: Morrowind"
Elder Scrolls III: Morrowind jest epicką grą w trybie open-ended dla jednego gracza (single-player). W Elder Scrolls III: Morrowind postać, którą tworzysz i grasz, zależy tylko od twojej wyobraźni.

   Gra: "Tiger Woods 2002"
Golf ożył! Tiger Woods PGA Tour 2002 wykorzystuje nowy rewolucyjny silnik grafiki trójwymiarowej, który zmienia grę w najprawdziwsze zawody. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn