INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE

Gry

 
Gracze komputerowi poszukują niezrównanych, nieskończenie realistycznych gier. Tylko karty graficzne NVIDIA® GeForce FX wykraczają poza retorykę technologii „push” wielokątów, podnosząc jakość każdego piksela, co umożliwia otrzymanie obrazu tak ostrego jak obusieczny miecz, przed którym schylą głowę nawet najpotężniejsi konkurenci. Sprawdź sam możliwości GeForce FX dzięki przedstawionym poniżej grom. 


   Helikopter w ogniu (Delta Force - Black Hawk Down: Team Sabre)
Wykonaj zadanie na terytorium wroga i wykaż się refleksem w kontynuacji bestselerowej gry Delta Force - Black Hawk Down.

   Gorky Zero: Fabryka niewolników
Znakomita polska gra przyjęta z ogromnym entuzjazmem na całym świecie. Scenariusz do gry stworzył znany pisarz Rafał A. Ziemkiewicz, a w role głównych postaci wcielili się Piotr Fronczewski i Mirosław Baka.
Data premiery: wrzesień 2004

   Game: I-Ninja™
Być może to niewielka postać, ale za to bardzo rozzłoszczony Ninja. Kontrolę nad światem próbuje przejąć złowrogi Master O-Dor i jego armia mechanicznych zabójców – Ranxów. Prawdziwy Ninja podejmie wyzwanie walki ze złem...

   Knights Of The Temple: Infernal Crusade
Europa. XII wiek. Mroki średniowiecza. To wiek cierpienia i wybawienia, pogaństwa i świętości, cudów i katastrof. To wiek Templariuszy.

   Pac-Man World™2
Pac-Man wrócił! Zgraja duchów ukradła złoty owoc Pac-Landu.

   Pro Rugby Manager 2004
Pro Rugby Manager 2004 zapewnia wszystko, czegokolwiek zapragnie fan rugby. To doskonałe połączenie możliwości kierowania drużyną i symulacji 3D w czasie rzeczywistym. Zarządzaj wszystkimi sprawami profesjonalnej drużyny rugby, począwszy od negocjowania kontraktów po ustalenie aktualnej strategii gry.

   Robin Hood - Defender of the Crown®
Los Angli jest w twoich rękach. Wciel się w rolę legendarnego bohatera - Robin Hooda, aby pokonać okrutnego księcia Jana i przywróić na tron prawowite władcę - Ryszarda Lwie Serce. Grę wyróżnia bogactwo animowanych postaci, dialogów i dźwięków.

   Splinter Cell: Pandora Tomorrow
W kontynuacji gry Toma Clancy Splinter Cell® Pandora Tomorrow czekają cię nowe zadania do wykonania, czy to z działającymi w pełnej konspiracji agentami, czy też w drużynie, w trybie multiplayer. Czas ponownie włączyć się do akcji.

   ToCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator
Zasiądź za kierownica samochodu i weź udział w wybranym przez siebie wyścigu.
   Xpand Rally
Polska produkcja, która podbija zachodnie rynki. Nowy symulator wyścigów rajdowych firmy Techland może się poszczycić fotorealistycznymi krajobrazami i niesamowitym odwzorowaniem fizyki jazdy samochodem. Ogromną zaletą gry jest doskonale dopracowany wpływ zmieniającej się pogody na warunki drogowe. 3, 2, 1, start…   
TWIMTBP: Gry GeForce FX
Zobacz inne gry, które wykorzystują możliwości kart graficznych GeForce FX.
 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn