Games & Demos
NVIDIA zatrudnia najlepszych na świecie specjalistów z dziedziny grafiki komputerowej, współpracuje także blisko z developerami i projektantami - oferując im wsparcie techniczne i marketingowe. Zaangażowanie we współpracę z tymi środowiskami owocuje zadziwiającymi rezultatami, umożliwiając powstawanie najwyższej klasy oprogramowania 3D, zoptymalizowanego pod kątem maksymalnej wydajności i stabilności. Wymienione poniżej gry i programy demo pokazują próbkę tego, co wkrótce stanie się powszechnie dostępne na urządzeniach przenośnych.

NVIDIA Atlantis Tech Demo   Atlantis Demo
Demo technologiczne NVIDIA
Demo Atlantis zostało zaprojektowane z myślą o tym, by zaprezentować pełnię możliwości procesorów NVIDIA GoForce 4800 jako platformy do rozwoju gier na urządzenia typu handheld. Łódź podwodna w kształcie wielkiej płaszczki przemierza rozległe podmorskie groty. Statek jest oświetlany w czasie rzeczywistym, dodatkowo emitując poświatę pochodzącą z reflektorów. Demo wykorzystuje również możliwości generowania mgły, by tworzyć jeszcze bardziej realistyczny klimat. NVIDIA GoForce 4800 wykonuje wszystkie transformacje 3D, a całe demo wykorzystuje wyłącznie arytmetykę stałoprzecinkową.
 
Beach Mini Golf   Beach Mini Golf
Wydawca: Digital Chocolate
Producent: Sumea

Wybierz się na plażę, zafunduj sobie ekscytującą przygodę w postaci gry w mini-golfa, dzięki 18 dołkom na dwóch polach, w tropikalnym raju! Wybierz ulubionego gracza spośród 4 zabawnych postaci. Graj w trybie wieloosobowym Sun Tournament i ciesz się przyjemnością zabawy wspólnie z 4 przyjaciółmi.
 
NVIDIA Dawn Handheld Demo Dawn (Handheld)
Demo technologiczne NVIDIA
Demo "Jutrzenka" (Dawn) ukazuje pełnię możliwości animacji twarzy, skóry i włosów w czasie rzeczywistym. Również oświetlenie nakładane jest w czasie rzeczywistym. Możesz interaktywnie dodawać ekspresji postaci, naciskając na klawisze. Dzięki implementacji rozpraszania światła i map tekstur skóra twarzy wygląda nadzwyczaj realistycznie. Włosy i rzęsy wykorzystują technikę alpha-blendingu, a oczy odzwierciedlają mapy środowiskowe w czasie rzeczywistym. Całe demo stworzone zostało wyłącznie za pomocą stałoprzecinkowych operacji arytmetycznych.
 
Extreme Air Snowboarding   Extreme Air Snowboarding
Wydawca: Digital Chocolate
Producent: Sumea

Najnowsza edycja (2005) światowego hitu Extreme Air Snowboarding przenosi frajdę jazdy na desce w zupełnie nowy wymiar, transformując dotychczasową płaską grafikę w pełen uroku świat 3D. Oferuje trzy tryby: Nauka, Speed Pipe - zjazd na czas, Track Pipe - zawody, z nieskończoną liczbą kombinacji ewolucji.
 
Kastor   Kastor
Wydawca: TAT
Producent: TAT

Kastor to niezależne od platformy oprogramowanie umożliwiające wykorzystywanie wysokiej klasy efektów graficznych przy budowaniu interfejsów użytkownika. Dzięki małym nakładom pracy koniecznym do stworzenia gotowych aplikacji i dużej elastyczności, Kastor zwiększa wydajność i poprawia doznania wizualne aplikacji pracujących na urządzeniach przenośnych.
 
Mascot Capsule   MascotCapsule V4
HI Corporation

MascotCapsule® jest silnikiem renderującym 3D, który umożliwia tworzenie aplikacji generujących grafikę 3D w czasie rzeczywistym na wielu rodzajach urządzeń, w tym na sprzęcie typu handheld, PDA, czy telefonach komórkowych. Dzięki zastosowaniu przez czołowych producentów, do tej pory MascotCapsule został wykorzystany w ponad 40 milionach urządzeń (kwiecień 2004).
 
SPMark04   SPMark04
Wydawca: Futuremark Corporation
Producent: Futuremark Corporation

SPMark™04 jest przemysłowej klasy programem testującym wydajność, dedykowanym do użycia na sprzęcie typu handheld. Procedura testowa opiera się na specyfikacji OpenGL ES 3D i symuluje niezwykłej jakości sceny pochodzące z gier 3D i programów demo.
 
Stuntcar Extreme Stuntcar Extreme
Fathammer
Stuntcar Extreme oferuje unikatową i ekscytującą możliwość wzięcia udziału w wyścigach kaskaderskich specjalnie tuningowanych samochodów w klimacie retro! Ścigaj się z przeciwnikami, odblokuj nowe trasy i samochody, zostań Mistrzem Kaskaderów!
 
Tactical Incursion Tactical Incursion
Wydawca: Xen Games
Producent: Xen Games
Tactical Incursion to trzymająca w napięciu gra taktyczna, z dobrym scenariuszem, interaktywnym otoczeniem i zaawansowanymi efektami graficznymi. Obejmij dowództwo nad grupą doskonale wyszkolonych komandosów, podejmując ryzykowne wyzwania i wykonując najwyższej wagi misje na całym świecie - niszcząc wrogie wojska i strategiczne cele militarne.
 
Underwater Adventure Underwater Adventure
Wydawca: Ketsujin Studios
Producent: Ketsujin Studios
Potrzebujesz chwili przerwy i odprężenia? Jeśli tak - zanurz się w morskiej toni i popływaj razem z rybami, eksplorując zadziwiający podmorski świat, pełen wraków zatopionych okrętów i innych atrakcji. A wszystko to w zadziwiająco realistycznej grafice 3D! Kto wie, może nawet odnajdziesz zaginiony skarb piratów w morskich głębinach?

 

 

© 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ketsujin Studios i logo Ketsujin Studios są znakami towarowymi Ketsujin Studios (1464251 Ontario Inc.) Mascot Capsule jest zarejestrowanym znakiem towarowym HI CORPORATION w Japonii. Beach Mini Golf i Extreme Snowboarding są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Sumea, Inc., przedsiębiorstwa zależnego Digital Chocolate Inc. Digital Chocolate i logo Digital Chocolate są znakami towarowymi Digital Chocolate Inc. Fathammer, X-Forge i Stuntcar Extreme są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Fathammer Ltd. © 2000-2004 Fathammer Ltd. TAT © 2004, znaki towarowe Kastor i logo sąwyłączną własnością firmy TAT. Znaki towarowe i logo 3DMark®, PCMark® i SPMark™,nazwy postaci Futuremark® są wyłączną własnością firmy Futuremark Corporation.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn