Games & Demos

NVIDIA zatrudnia najlepszych na świecie specjalistów z dziedziny grafiki komputerowej, współpracuje także blisko z Producentami i projektantami - oferując im wsparcie techniczne i marketingowe. Zaangażowanie we współpracę z tymi środowiskami owocuje zadziwiającymi rezultatami, umożliwiając powstawanie najwyższej klasy oprogramowania 3D, zoptymalizowanego pod kątem maksymalnej wydajności i stabilności. Wymienione poniżej gry i programy demo pokazują próbkę tego, co wkrótce stanie się powszechnie dostępne na urządzeniach przenośnych.


  Need for Speed™ Most Wanted
Wydawca: Electronics Arts™
Producent: Ideaworks 3D™
Obudź się i poczuj zapach palonego asfaltu, który przenika powietrze podczas nielegalnych ulicznych wyścigów samochodowych. Gracze w “Need for Speed™ Most Wanted”, gry wyprodukowanej przez twórców przebojowej serii “Need for Speed™ Underground”, staną się najgroźniejszymi, nieuchwytnymi uczestnikami ulicznych pościgów.
 
  Jump
Wydawca: The Code Monkeys™
Producent: The Code Monkeys™
Gra „Jump”, częściowo oparta na motywach nowego ekstremalnego sportu zwanego "Parkour", to szalony wyścig po dachach miasta, w czasie którego zawodnicy wykonują niesamowite ewolucje. Ich poprawne wykonanie zwiększa możliwości gracza, podnosząc jego szybkość i zdolność do wykonywania jeszcze bardziej zadziwiających skoków, co w sumie składa się na fascynującą i zdumiewającą akcję.
 
Siege
Wydawca: NVIDIA
Producent: Denied Reality
Przygotuj się na doskonałą rozgrywkę. Oblegaj samotną twierdzę średniowiecznych błaznów i zniszcz ją za pomocą potężnych katapult. Ten wizualny majstersztyk na dużą skalę wykorzystuje technologie cieniowania NVIDIA. Zastosowano w tej grze także sceny zbudowane z mnóstwa wielokątów obłożonych szczegółowymi teksturami i doskonałą warstwę dźwiękową. Tak wygląda przyszłość grafiki 3D w urządzeniach przenośnych.
 
  Go Face- It
Wydawca: Go Figure
Producent: Go Figure
Go Face-It to główna aplikacja w pakiecie nowych gier 3D firmy Go Figure. Stwórz swoją doskonałą twarz 3D zmieniając jej wyraz, fryzurę i różne dodatki. Wykorzystaj swoją twarz w innych grach PhoneToys™, rozmawiając ze znajomymi, wyrażając swoje uczucia czy nawet śpiewając im piosenki!
 
  Quake III Arena™ Source Code (GPL)
Producent: id Software™
Witamy na Arenie, gdzie nawet najlepsi wojownicy przerabiani są na bezwładną papkę. Porzuć resztki zdrowego rozsądku i jakiekolwiek wątpliwości – wkrocz się na scenę niesamowitych krajobrazów i ukrytych przepaści. Twoje nowe środowisko potraktuje Cię strumieniami lawy, zaś tysiące nieprzyjaciół przetestuje Twoje odruchy bezwarunkowe, które Cię tu przywiodły. Twoja nowa mantra brzmi: Walcz albo giń!
 
 
  Animated Messaging
Wydawca: 3DMSG
Producent: 3DMSG
Firma 3DMSG prezentuje nowe animowane produkty dla telefonów komórkowych: animowane wiadomości, pozdrowienia i animowane lekcje języka. Animated Messaging zamienia Twój głos lub tekst na animowaną wiadomość wypowiadaną przez trójwymiarowy awatar, który wybierzesz lub sam zaprojektujesz. Mimika awatara jest zsynchronizowana z Twoim głosem lub wpisywanym tekstem.
 
  Vivid UI
Wydawca: Acrodea
Producent: Acrodea
Moduł VIVID UI zapewnia możliwość tworzenia wielu różnych interfejsów użytkownika (UI), zaczynając od podstawowych, kończąc na zaawansowanych interfejsach 3D lub wykorzystujących technologię Flash Lite. VIVID UI wzbogaca proces tworzenia nowych interfejsów pozwalając na pobieranie nowych komponentów i konstruowanie nowych usług oferowanych za pośrednictwem interfejsu telefonu komórkowego.
 
Slam Street™
Wydawca: Bight Interactive
Producent: Bight Interactive
Slam Street™ to trójwymiarowa koszykówka, oferująca emocjonującą rozgrywkę wypełnioną niesamowitymi wsadami i oferującą filmowe odtwarzanie akcji i ponad 20 w pełni animowanych kombosów. Zadanie jest proste: wygraj ze swoim przeciwnikiem.
 
Lil Jon™ Crunk Golf
Wydawca: Bling Games™
Producent: Bling Games™
Ta gra to właściwie tradycyjny golf, tyle że zmieniliśmy miejsce rozgrywki i zawodników. To golf w stylu „gangsta” rozgrywany na dachu wieżowca lub na Times Square, zaś zawodnikami są raperzy. Wal w piłeczkę tak mocno, jak tylko chcesz. Rozwalaj wszystko, co znajdzie się w sąsiedztwie. Zbieraj punkty, a pod koniec misji zostaniesz nagrodzony przez seksowną caddy–girl (pomocnika noszącego torbę z kijami).
 
Fortune Golf 3D™
Wydawca: Com2uS Corporation
Producent: Com2uS Corporation
Fortune Golf 3D firmy Com2uS przenosi nas w trójwymiarowy, zróżnicowany krajobrazowo świat golfa z trzeba odrębnymi trybami gry, ciekawym, czterostopniowym systemem podglądu, dodatkowymi postaciami odblokowywanymi w trakcie gry oraz pewną dozą poczucia humoru.
 
3D Extreme Air Snowboarding™
Wydawca: Digital Chocolate™
3D Extreme Air Snowboarding pozwala na przeżycie emocjonujących rozgrywek ekstremalnego snowboardingu w Twoim telefonie komórkowym i w pełnym trybie 3D. Zagraj w trybie kariery, poczuj strach w trybie speed–pipe lub pokonaj przyjaciół w trybie wieloosobowym!
 
3D®MarkMobile
Wydawca: Futuremark® Corporation
Producent: Futuremark® Corporation
3DMarkMobile06 to wymagająca aplikacja mierząca wydajność systemu, opracowana dla potrzeb firm produkujących mobilny sprzęt 3D. Jest to jedyny produkt opracowany specjalnie do pomiaru wydajności urządzeń przenośnych zgodnych ze standardem OpenGL ES 1.0 i 1.1.
 
Alpha Wing 2®
Wydawca: Glu™ Mobile
Producent: Glu™ Mobile
Jako jeden z trzech dzielnych pilotów Eskadry Alfa musisz pokonać obce zagrożenie. Każdy statek kosmiczny należący do Eskadry Alfa wyposażony jest w we własne systemy broni przeznaczone do eliminacji złowrogich Obcych. Ci trzej odważni piloci są ostatnią nadzieją na uwolnienie galaktyki. Nie możesz zawieść!
 
Google Earth™
Wydawca: Google™
Producent: Google™
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o konkretnym miejscu? Zajrzyj tam – mobilna wersja Google Earth łączy w sobie zdjęcia satelitarne, mapy i wydajność mechanizmów wyszukiwawczych firmy Google, dając Ci dostęp do informacji geograficznych o całym świecie.
 
Demo technologiczne NVIDIA® Lśniące logo
Wydawca: NVIDIA
Producent: NVIDIA
Frapujące przykłady najnowszych funkcji graficznych przygotowane przez ekspertów z firmy NVIDIA. Programy demo stworzone zostały aby zaprezentować najnowszą technologię i zachęcić twórców gier do jak najlepszego wykorzystania sprzętu i pakietów SDK.
 
AvatarGo™
Wydawca: Reallusion™
Producent: Reallusion™
Rewolucjonizujące komunikację interpersonalną za pośrednictwem telefonów komórkowych interaktywne awatary przygotowane przez firmę Reallusion. AvatarGo można przystosować do indywidualnego stylu życia użytkownika za pomocą ubioru, różnych akcesoriów i odpowiedniego sposobu poruszania się. Użytkownicy mogą nawet zaimportować zdjęcie swojej twarzy! Interakcja za pośrednictwem telefonów komórkowych jeszcze nigdy nie była tak zabawna!
 
Duke Nukem™ Mobile
Wydawca: SkyZone Entertainment™
Producent: MachineWorks NorthWest™
Duke Nukem, król wszystkich bohaterów akcji, wkracza w świat telefonów komórkowych ze swoim zawadiackim stylem eksterminacji Obcych. Jeden przeciwko milionowi Obcych? To nieuczciwe! Ale nie spodziewaj się, że Duke okaże litość zamieniając każdego z nich w drgającą miazgę.
 
Killer Edge™
Wydawca: Video Mind Games
Producent: Video Mind Games
Killer Edge to futurystyczne wyścigi, których celem jest zniszczenie jak największej ilości pojazdów oponentów i wygranie wyścigu. Każda z wielu tras ma tzw. Killer Edge, strefę, w której pojazd traci energię. Punkty w rozgrywce zdobywamy za spychanie przeciwników w tę strefę, zupełne wypchnięcie ich z trasy i za wygranie wyścigu.
 
FAStudio Mobile Avatar
Wydawca: Vizutech3D
Producent: Vizutech3D
Firma Vizutech3D oferuje silnik animacji w czasie rzeczywistym twarzy awatarów dostępnych w programach komunikacyjnych przeznaczonych dla telefonów komórkowych. Spróbuj swoich sił jako animator twarzy swojego awatara.
 
ZMap
Wydawca: Vizutech3D
Producent: Vizutech3D
Firma Vizutech3D proponuje animowaną w czasie rzeczywistym mapę 3D, uzupełnioną o narzędzie 3D Map Scene Maker.
 
Interstellar Flames 2™
Wydawca: Xen Games™
Producent: Xen Games™
Armada statków kosmicznych Obcych zbliża się do Systemu Słonecznego. Z powodu problemów technicznych tylko jeden myśliwiec jest gotowy do obrony naszej planety. Walcz w niebezpiecznych misjach z gigantycznymi krążownikami, zmagaj się z wrogimi myśliwcami na polach asteroidów i zniszcz flotę Obcych zanim opanują Ziemię. Czy możesz zmierzyć się z nimi w pojedynkę?
 


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn