INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
  • nZone

    Odwiedź nZone by wiedzieć więcej o nowych grach i sposobie, w jaki grać się powinno.

WAŻNE LINKI
  • GeForce serii 6 - Demo Collage

    Poznaj postaci występujące w animowanych programach demo firmy NVIDIA i obejrzyj migawki najnowszych produkcji z branży gier komputerowych. Kompozycja video, z muzyką Evanescence “Bring Me to Life” w tle.

 
NVIDIA GeForce 6800 - Gry


NVIDIA GeForce serii 6 - Gry

   PainkillerPainkiller: Battle out of Hell
Zdobywca wielu nagród "Wybór redakcji", "Gra miesiąca" i innych, pochodzących od najbardziej prestiżowych portali internetowych i wydawnictw drukowanych. Painkiller to prawdziwy hit, zarówno w oczach krytyków, jak i graczy! Teraz wreszcie nadeszła długo oczekiwana kontynuacja przygody - Painkiller: Battle out of Hell.

   Pacific FightersPacific Fighters
Uhonorowana wieloma wyróżnieniami strzelanka powietrzna ze słynnej serii IL-2 Olega Maddoxa przenosi pole bitwy znad frontu wschodniego na teatr działań wojennych na Pacyfiku.

   Lord of the Rings, The Battle for Middle-EarthWładca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie
Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie to pierwsza gra z cyklu Władca Pierścieni, która stawia przed Tobą zadanie pokierowania losami ogromnego świata w czasie rzeczywistym. Steruj legendarnymi bohaterami i potężnymi armiami. Weź udział w epickich kampaniach w Śródziemiu opartych na wydarzeniach z wszystkich trzech filmów trylogii Władca Pierścieni.

   The Sims 2The Sims 2
The Sims™ 2 to zupełnie nowa generacja The Sims. Ta powalająca na kolana gra umożliwia tworzenie i sterowanie ludźmi. W The Sims 2 każdy może pokierować życiowymi losami swoich Simów. Bądź ich towarzyszem podczas dzieciństwa, młodości i dorosłości.

   Battlefield: Vietnam
Nowy produkt z serii gier Electronic Arts pod tytułem „Battlefield” przeniesie cię do Wietnamu w czasy, gdy toczyły się tam walki pomiędzy USA a Vietcongiem. Wyposażony w uzbrojenie o potężnej sile ognia przemierzasz dżunglę i plaże Wietnamu. Oczywiście, jeżeli zdołasz przeżyć…

   Colin McRae Rally 04
Firma Codemasters powraca ze swoim przebojowym symulatorem wyścigów rajdowych. Colin McRae Rally 04 oferuje nowe tryby gry, jeszcze piękniejszą grafikę oraz poprawioną fizykę pojazdów. Nic tylko siąść za kółkiem…

   Far Cry
Jest 2020 rok. Bohater budzi się na przepięknej wyspie, na której piękna, dziewicza przyroda ściera się z wysoko rozwinięta biotechnologia. Far Cry to doskonała symulacja walki przenosząca ten gatunek gier na nowy, zaskakujący poziom realizmu.

   Ground Control II: Operation ExodusGround Control II: Operation Exodus
To już druga, długo oczekiwana, odsłona gry Ground Control, która poprzez połączenie rasowego RTS z trójwymiarową grafiką zyskała uznanie zarówno graczy, jak i ekspertów. Jest rok 2741. Kapitan Jacob Angeles znajduje się w centrum działań wojennych. Kto tym razem wygra?

   Joint Operations: Typhoon RisingJoint Operations: Typhoon Rising
Technologia Superior Multiplayer zapoczątkuje rewolucję pośród fanów gier „po kablu”. Do dyspozycji jest 29 pięknie zaprojektowanych terenów, różne działania wojenne, pojazdy powietrzne i naziemne oraz ponad 35 typów broni, która będzie równie niezbędna jak odpowiednia drużyna. Czas szukać sprzymierzeńców.

   Painkiller
Prawdziwa perełka w dorobku polskiej firmy People Can Fly. To gra z gatunku FPP (first-person perspective) osadzona w rzeczywistości świata horrorów. Zadziwiająca grafika i szybka akcja zapierają dech w piersiach. Ale... czy jesteś na to gotowy?

   Splinter Cell: Pandora Tomorrow
W kontynuacji gry Toma Clancy Splinter Cell® Pandora Tomorrow czekają cię nowe zadania do wykonania, czy to z działającymi w pełnej konspiracji agentami, czy też w drużynie, w trybie multiplayer. Czas ponownie włączyć się do akcji.

   Unreal Tournament 2004
Nowy Unreal jest szybszy, większy i dlatego jeszcze bardziej wciąga. Teraz masz możliwość korzystania z pojazdów naziemnych i powietrznych. Poza tym powiększył się arsenał oraz areny walki, a tryby gry Assault i Onslaught pozwalają wcielić się w postać gladiatora przyszłości.
   Xpand RallyXpand Rally
Polska produkcja, która podbija zachodnie rynki. Nowy symulator wyścigów rajdowych firmy Techland może się poszczycić fotorealistycznymi krajobrazami i niesamowitym odwzorowaniem fizyki jazdy samochodem. Ogromną zaletą gry jest doskonale dopracowany wpływ zmieniającej się pogody na warunki drogowe. 3, 2, 1, start…

Programy demo

   NaluDemo: Nalu
Nalu, córka morskich głębin, zatrzymuje się na moment, podążając ku powierzchni wody, by pobawić się w świetle promieni słonecznych. Układy NVIDIA® GeForce™ 6800 oferują potężną moc renderingu niezwykle delikatnych, miękkich cieni, spowijających jej śliczne włosy i aksamitną cerę.

   Clear SailingDemo: Clear Sailing
Najszybsza w pirackiej flocie brygantyna przecina fale wzburzonego oceanu ścigając nieustraszonego kapitana królewskiej floty wojennej. Procesor graficzny NVIDIA GeForce 6800 dodaje prawdziwej mocy uciekającemu statkowi, a moduł procesora werteksów Vertex Shader tworzy efekty, które nie były osiągalne nigdy wcześniej.

   TimburyDemo: Timbury
Timbury Entonin Mudgett jest naukowcem, który zmienia entomologię we wspaniałą przygodę. W poszukiwaniu nowych, nieznanych gatunków owadów przemierza dżungle, prerie i jaskinie.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn