feature_benefits
  Superskalarna architektura następnej generacji
prawie dwukrotnie wyższa, w porównaniu z poprzednią generacją produktów, sprawność cieniowania pozwala osiągnąć w grach niezwykłą wydajność.

  Obsługa Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0
Najlepsza wydajność i kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami DirectX 9, włącznie z najnowszymi produktami opartymi na standardzie Shader Model 3.0.

  Przezroczyste wygładzanie krawędzi
Pierwszy procesor graficzny dla notebooków z obsługą antyaliasingu realizowanego metodą supersamplingu i multisamplingu, zwiększającego jakość obiektów realizowanych za pomocą tekstur z kanałem przezroczystości (zazwyczaj szczegółów środowiska, np. płotów, trawy, liści i innej roślinności).

  Silnik CineFX™ 4.0
Oferuje zaawansowane efekty wizualne realizowane z niezwykłą prędkością. Pełna obsługa mechanizmów Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0 pozwala wyświetlanie rewelacyjnych efektów specjalnych. Architektura shaderów następnej generacji z nową jednostką teksturującą usprawnia proces teksturowania, co zwiększa wydajność i umożliwia szybszą grę.
»więcej informacji

  Technologia NVIDIA® Intellisample™ 4.0
Najszybszy na rynku mechanizm antyaliasingu pozwala na osiąganie realistycznych obrazów pozbawionych ząbkowanych linii z ogromną prędkością. Jakość obrazu jest dodatkowo zwiększona poprzez zastosowanie nowego mechanizmu doboru próbek i zwiększenia ich ilości do 128, filtrowania anizotropowego 16x oraz obsługi metod sterowanego przezroczystością supersamplingu i multisamplingu.
»więcej informacji

  Filtrowanie i blending 64-bitowych tekstur
Dzięki możliwości zmiennopozycyjnnego generowania cieni, filtrowania, teksturowania i blendingu, zastosowana przez NVIDIA technologia 64-bitowych tekstur, oparta na rozwiązaniu OpenEXR firmy Industrial Light & Magic (www.openexr.com), umożliwia stosowanie najnowszych efektów powiększania przestrzeni barwnej HDR (High Dynamic Range).

  Szybki 64-bitowy interfejs pamięci
Zwiększa przepustowość pamięci umożliwiając obsługę najnowszych gier i aplikacji.

  Technologia NVIDIA® TurboCache™
W celu zwiększenia wydajności łączy pojemność i przepustowość dedykowanej pamięci wideo z dynamicznie przydzielaną pamięcią główną.
»więcej informacji

  Technologia NVIDIA® PureVideo™:
Połączenie procesora wideo z doskonałym oprogramowaniem dekodującym NVIDIA, umożliwia osiągnięcie bezprecedensowej jakości i klarowności obrazu HD video, płynności odtwarzania filmów, wierności kolorów i precyzyjnego skalowania dla wszelkiego typu obrazów. Teraz Twój komputer PC staje się kinem domowym klasy high-end.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.
Funkcja niedostępna w niektórych produktach.

»więcej informacji

  Adaptatywny programowalny procesor video
W pełni programowalna technologia PureVideo umożliwia łatwą adaptację nowych formatów kodowania video w momencie, gdy pojawiają się na rynku - co zapewnia pełną kompatybilność z przyszłymi rozwiązaniami.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.
»więcej informacji

  Akceleracja sprzętowa MPEG-2
Płynne odtwarzanie wszystkich formatów MPEG-2 przy minimalnym obciążeniu głównego procesora, który pozostaje wolny i może w tym czasie wykonywać inne czynności.
Funkcja wymaga dekodera MPEG-2.
»więcej informacji

  Akceleracja sprzętowa WMV
Odtwarzanie filmów wideo w formacie Windows Media Video High Definition (WMV HD) firmy Microsoft bez gubienia ramek lub utraty szczegółów obrazu.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.
»więcej informacji

  Korekcja Inverse Telecine (metodą 3:2 oraz 2:2 Pulldown)
Odzyskiwanie oryginalnych danych zapisanych w pliku wideo pozwala na uzyskanie płynnego odtwarzania i doskonałej jakości obrazu.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.

  Wyostrzanie obrazu na monitorach LCD.
Funkcja wyostrzania kompensuje długi czas odpowiedzi matrycy wzmacniając sygnały docierające do jej poszczególnych punktów, eliminując w ten sposób efekt smużenia. Na wyświetlaczach LCD w notebookach widać niekiedy efekt smużenia, wynikający z długiego czasu odpowiedzi matrycy.

  Zaawansowana funkcja przestrzennego usuwania przeplotu
Zwiększa jakość odtwarzanych filmów wideo i DVD zapewniając ostry i czysty obraz konkurujący z systemami kina domowego.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.
»więcej informacji

  Skalowanie wysokiej jakości
Funkcja ta pozwala na skalowanie filmów o niewielkiej rozdzielczości aż do rozdzielczości HDTV (1080) przy zachowaniu ostrości obrazu. Umożliwia także zmniejszanie rozdzielczości, także obrazu HD przy zachowaniu szczegółów obrazu i bez migotania.

  Korekcja temperatury koloru
Korekcja temperatury koloru podczas odtwarzania video na ekranach LCD i CRT sprawia, że twarze aktorów wyglądają naturalnie, nie są "wyprane" i wyblakłe. Korekcja gamma dodatkowo gwarantuje, że obraz nie będzie zbyt ciemny lub wypalony, niezależnie od formatu wyświetlanego obrazu video.
Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo.
»więcej informacji

  Zintegrowane wyjście TV
Zapewnia możliwość odtwarzania wideo na odbiorniku TV (wyjście Composite/S-Video) do rozdzielczości 1080i.

  Technologia NVIDIA® UltraShadow™ II:
UltraShadow II zwiększa wydajność najnowszej generacji gier, takich jak np. Doom III firmy id Software, zawierających złożone sceny z wielokrotnymi źródłami światła i skomplikowanymi obiektami. Technologia drugiej generacji czterokrotnie zwiększa zdolność do przetwarzania cieni w stosunku do poprzedniej generacji.
»więcej informacji

  128-bitowa studyjna precyzja obliczeń
Zastosowanie128-bitowej precyzji obliczeń w całym potoku przetwarzania zapobiega defektom obrazu związanym z niską precyzją i zapewnia najlepszą jakość nawet w najbardziej wymagających aplikacjach.

  Ujednolicona architektura sterowników NVIDIA® ForceWare™ (Unified Driver Architecture – UDA)
Zapewnia pełną kompatybilność sterowników (zarówno wstecz, jak i na przyszłość) z rozwiązaniami sprzętowymi. UDA ułatwia także aktualizację produktów firmy NVIDIA, jako że wszystkie nowe produkty działają poprawnie na istniejących w systemie sterownikach. Oferuje obsługę PCI Express i AGP.
»więcej informacji

  Optymalizacja i wsparcie OpenGL® 2.0
Najlepsza wydajność i kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami OpenGL.

  Technologia NVIDIA Digital Vibrance Control (DVC) 3.0
Umożliwia użytkownikom cyfrową kompensację jaskrawości obszaru roboczego w zależności od panującego oświetlenia, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanego, realistycznego nasycenia kolorów w każdych warunkach.
»więcej informacji

  PCI Express:
Technologia ta podwaja przepustowość magistrali AGP 8X, umożliwiając transmisję z prędkością ponad 4GB/s w obu kierunkach jednocześnie.
Obsługiwana jedynie przez wybrane procesory NVIDIA. Prosimy sprawdzić specyfikację produktu przed dokonaniem zakupu.
»więcej informacji

  Podwójny RAMDAC 400MHz
Szybkie przetworniki RAMDAC obsługują podwójne wyjście QXGA z ultra-szybkimi częstotliwościami odświeżania, nawet do 85Hz przy rozdzielczości 2048x1536.

  Technologia PowerMizer 6.0
Szósta generacja zaawansowanej technologii sprzętowego zarządzania poborem mocy redukuje pobór energii przez podsystem graficzny notebooka, bez wpływu na wydajność systemu odczuwaną przez użytkownika 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn