INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI
 • CineFX 4.0

  Zaimplementowana w procesorach graficznych NVIDIA® GeForce® czwarta generacja silnika NVIDIA® CineFX® sprawia, że są one niezwykle szybkie. Korzystając z silnika CineFX 4.0 twórcy oprogramowania mogą w grach i innych aplikacjach tworzyć i wyświetlać najbardziej zaawansowane efekty wizualne wysokiej jakości.

 • NVIDIA TurboCache

  Dzięki umożliwieniu procesorowi graficznemu współdzielenia pojemności i przepustowości dedykowanej pamięci video oraz dynamicznie alokowanej pamięci systemowej, TurboCache podnosi wydajność i zwiększa ilość dostępnej pamięci graficznej. Dostępna w wybranych modelach GeForce 6200.

 • Technologia NVIDIA PureVideo
 • PowerMizer - technologia mobilna

  PowerMizer jest narzędziem do dynamicznego zarządzania poborem energii, umożliwiającym użytkownikom notebooków dostosowanie aktualnego poziomu poboru mocy z akumulatora do ich specyficznych potrzeb.

 • MXM: Innowacja w dziedzinie grafiki mobilnej

  Poznaj możliwości najnowszej technologii MXM - mobilnego interfejsu PCI Express, pierwszego spójnego interfejsu graficznego dla komputerów typu notebook.

 • Technologia Intellisample™ 4.0

  Czwarta generacja technologii Intellisample wprowadza dwie nowe metody antyaliasingu – supersamplingu sterowanego przezroczystością i multisamplingu sterowanego przezroczystością.

Gry


   Titan QuestTitan Quest
Brian Sullivan, jeden z twórców słynnej gry Age of Empires, jest współautorem nowej gry z gatunku RPG, tym razem osadzonej w świecie antycznej Grecji i Egiptu. Zdumiewająca oprawa graficzna oraz szybka akcja sprawiają, że w czasie gry możemy poczuć się jak w kinie. Bogate środowisko antycznego świata opracowane z niemalże fotorealistyczną dokładnością tworzą doskonałą oprawę dla epickiej wyprawy oraz walki pomiędzy dobrem i złem.


   Full Specturm Warrior: Ten HammersFull Specturm Warrior: Ten Hammers
Full Spectrum Warrior: Ten Hammers to kontynuacja doskonale przyjętej taktycznej gry akcji. Innowacyjna rozgrywka osiąga tutaj nowy poziom dzięki udoskonaleniom w każdej dziedzinie. Jako dowódca oddziału koordynować będziesz działania wielu grup piechoty, przewodząc im w różnorodnych, nieprzyjaznych okolicznościach. Intuicyjny system kontroli ułatwia grę w czasie rzeczywistym w ponad 12 rozbudowanych poziomach intensywnej walki. Wykorzystaj autentyczną taktykę w trakcie walki przy użyciu różnorodnego arsenału, najnowocześniejszego wyposażenia i nowych, sterowanych przez gracza pojazdów. Razem ze swoją drużyną weź udział w różnorodnych akcjach, takich jak skoordynowany atak, rozpoznanie czy akacja ratunkowa. W miarę postępów w grze, jako świadek wielu wydarzeń oglądanych z różnych perspektyw poznasz także interesującą historię.


   SiN EpisodesSiN Episodes
SiN Episodes to wybuchowa gra z gatunku strzelanek obserwowanych z punktu widzenia bohatera, która w nowym tysiącleciu ponownie wprowadza nas w świat gry SiN. Przygotowywany rozdział gry SiN Episodes o nazwie Emergence jest pierwszym z serii epizodów opracowanych na bazie doskonałego silnika graficznego Source™ opracowanego przez firmę Valve®. Gra oferowana za pośrednictwem internetowego systemu Steam™ jest kolejnym krokiem w rozwoju gier komputerowych. W SiN Episodes ponownie wcielimy się w rolę pułkownika Johna R. Blade’a, bohatera elitarnych jednostek HardCorps, walczących z potężną korporacją SinTEK, której przewodzi piękna, genialna i bezwzględna Elexis Sinclaire, uczona, która chce zmienić ludzkość na swoją pokręconą modłę. Blade’owi towarzyszyć będzie haker JC oraz narwana kadetka Jessica Cannon, która jest w stanie spenetrować nawet najpilniej strzeżone miejsca.


   SpellForce IISpellForce2 – Shadow Wars
W grze SpellForce 2 - Shadow Wars, gracz wciela się w rolę Avatara, zapobiegając przejęciu świata Eo i wielu zaludniających go nacji przez nowego, groźnego wroga. Będziesz mógł rozwiązywać questy i pokonywać przeszkody jak w klasycznej grze RPG, ale przewodząc swoim armiom będziesz rozwiązywać także problemy strategiczne tak jak w RTS–ach – gra oferuje doskonałą syntezę tych dwóch gatunków. Jako Avatar przeciwstawisz się inwazji Paktu, zawierając nowe sojusze. Ale wkrótce przekonasz się, że znacznie groźniejsze siły działają w twoim własnym ciele. Poprowadzisz każdą z trzech frakcji – Królestwo, Klany i Pakt – i zbudujesz bazy, gromadząc zasoby i rekrutując wojska, aby przygotować się na gigantyczne bitwy, które są charakterystyczną cechą gry SpellForce. Będziesz także wspierany przez grupę bohaterów, którzy wyposażeni są w liczne umiejętności, czary oraz przedmioty, bronie i zbroje. Siły światła i słudzy ciemności zderzą się w walce w 2006 roku! 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn