INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI
 • Ekstremalne HD

  Wymagaj jakości lepszej niż zwykłe rozdzielczości high–definition (HD) i zobacz jak wygląda Ekstremalne HD (XHD – Extreme High Definition) – najwyższa, szerokoekranowa rozdzielczość dostępna dzięki procesorom graficznym NVIDIA® GeForce®. XHD oferuje ponad siedmiokrotnie wyższą klarowność obrazu niż typowe telewizory 1080i HD i dwukrotnie wyższą klarowność niż obraz wyświetlany w najnowszych grach na odbiornikach 1080p HD.

 • Windows Vista

  NVIDIA oferuje pełną linię procesorów graficznych NVIDIA® GeForce®, które w pełni wykorzystają nowe funkcje nadchodzącego systemu operacyjnego Windows Vista™.

 • CineFX 4.0

  Zaimplementowana w procesorach graficznych NVIDIA® GeForce® czwarta generacja silnika NVIDIA® CineFX® sprawia, że są one niezwykle szybkie. Korzystając z silnika CineFX 4.0 twórcy oprogramowania mogą w grach i innych aplikacjach tworzyć i wyświetlać najbardziej zaawansowane efekty wizualne wysokiej jakości.

 • Technologia Intellisample™ 4.0

  Czwarta generacja technologii Intellisample wprowadza dwie nowe metody antyaliasingu – supersamplingu sterowanego przezroczystością i multisamplingu sterowanego przezroczystością.

 • Technologia NVIDIA PureVideo
 • PowerMizer - technologia mobilna

  PowerMizer jest narzędziem do dynamicznego zarządzania poborem energii, umożliwiającym użytkownikom notebooków dostosowanie aktualnego poziomu poboru mocy z akumulatora do ich specyficznych potrzeb.

 • MXM: Innowacja w dziedzinie grafiki mobilnej

  Poznaj możliwości najnowszej technologii MXM - mobilnego interfejsu PCI Express, pierwszego spójnego interfejsu graficznego dla komputerów typu notebook.

Gry


   Hitman Blood MoneyHitman Blood Money
Hitman: Blood Money™ - bądź świadkiem powrotu najbardziej krwawego w dziejach świata zabójcy na zlecenie i zobacz jego bezwzględną pracę z zupełnie nowej perspektywy. Kiedy towarzysze Agenta 47 z macierzystej organizacji ICA zostają stopniowo eliminowani w serii zamachów, staje się oczywiste, że w ogień walki wkroczyła nowa, potężniejsza grupa.

   Battlefield 2Battlefield 2
Żołnierze, do ataku! Przenieś się w sam środek strzelaniny XXI wieku w rewolucyjnym następcy słynnej gry Battlefield 1942. Uwolnij furię najstraszliwszych współczesnych broni w walce z wrogami na ich ojczystej ziemi, w najbardziej zapalnych rejonach świata. Walcz z nimi wszystkim, co posiadasz, łącznie ze sterowanymi rakietami, odrzutowcami szturmowymi, lotniskowcami, ciężkimi czołgami i innym uzbrojeniem. Możesz nawet zostać dowódcą i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa w nowym trybie „Command”. To nie jest potyczka – to działania wojenne na skalę, jakiej jeszcze nie widziałeś.

   Serious Sam IISerious Sam II
Gra znana z nieustannej walki powraca w nowej formie: większa, ładniejsza i bardziej szalona niż kiedykolwiek. „Poważny” Sam Stone znowu ma ocalić wszechświat przed hordami podróżników w czasie w grze Serious Sam 2. Zbudowana od podstaw na nowym engine’ie będzie dla fanów gier typu „First Person Shooter” jak zastrzyk adrenaliny prosto w serce. Sprawa jest poważna…

   Starship TroopersStarship Troopers
Oparta na filmowym hicie w reżyserii Paula Verhoevena, gra „Starship Troopers” jest innowacyjną i jedyną w swoim rodzaju grą akcji typu „First Person Shooter”, w której nacisk położono na akcję w ogromnej skali i doskonałe sekwencje filmowe. Ta wyjątkowa gra wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię, zaawansowaną sztuczną inteligencję i najnowocześniejsze techniki renderingu, stworzone specjalnie dla potrzeb Starship Troopers” przez firmę Strangelite.
 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn