INFORMACJE DODATKOWE

Partnerzy w przemyśle

Marvell
Więcej...

Marvell Semiconductor, Inc. (Nasdaq: MRVL) to czołowa firma w dziedzinie przechowywania danych, komunikacji oraz wytwarzania układów półprzewodnikowych. Jej produkty znaleźć można w szerokiej gamie urządzeń przeznaczonych dla użytkowników domowych oraz sieci firmowych. Oferując doskonałe wsparcie dla użytkowników oraz mogąc poszczycić się długoletnią tradycją w dziedzinie innowacyjności, Marvell opracowuje wiodące na rynku technologie, które znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach elektroniki konsumenckiej oraz urządzeniach do obsługi sieci. Od zastosowań klienckich po przemysłowe, szeroka oferta urządzeń firmy Marvell dotyczy każdego elementu infrastruktury komunikacyjnej i życia milionów ludzi każdego dnia. Współcześni użytkownicy telefonów komórkowych oraz innych urządzeń przenośnych wymagają najnowszych i najlepszych technologii. Od kolorowych wyświetlaczy i rozpoznawanie mowy po strumieniowe przesyłanie wideo i połączenia Bluetooth, procesory aplikacji firmy Marvell oferują najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne w zasięgu ręki. Oparte na mikroarchitekturze XScale firmy Intel®, procesory aplikacji i obsługujące telefony komórkowe charakteryzują się dużym stopniem integracji, akceleracją odtwarzania mediów oraz niewielkim zużyciem energii, które przyczyniają się do rozwoju urządzeń przenośnych.

Założona w 1995 roku firma Marvell zatrudnia obecnie ponad 3400 pracowników i nadal się rozwija. Firma technologiczna Marvel dysponuje centrami projektowymi w Aliso Viejo, Colorado, Maryland, Massachusetts, San Diego, Santa Clara oraz Teksasie, a także na świecie: w Niemczech, Izraelu, Japonii, Singapurze i Tajwanie, oraz wieloma biurami sprzedaży.

  DiBcom
Więcej...
DiBcom to czołowa firma w dziedzinie mobilnej telewizji. Nie posiada ona własnych fabryk półprzewodników – projektuje wysokowydajne układy scalone o niskim poborze mocy, umożliwiające odbiór telewizji praktycznie wszędzie i przy prędkościach przekraczających 160 km/h. Produkty DiBcom wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, komputerowym i urządzeń przenośnych. DiBcom ma bogate doświadczenie w dziedzinie rozwiązywania problemów z mobilnym przekazem telewizyjnym i pokonała już wiele barier technologicznych. Firma opracowała opatentowane algorytmy i architekturę szybkiego, dokładnego strojenia oraz kompensacji efektu Dopplera. Produkowane przez nią układy zgodne są z obecnymi standardami DVB-T i DVB-H opracowanymi przez konsorcjum Digital Video Broadcast.
Więcej informacji uzyskać można na stronie www.dibcom.com
Freescale
Więcej...

Freescale Semiconductor jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji układów półprzewodnikowych dla rynku motoryzacyjnego, elektroniki klienckiej, przemysłowej, sieciowej i bezprzewodowej. W czasie, gdy przez ponad 50 lat Freescale był oddziałem firmy Motorola, opracowaliśmy naszą rozbudowaną ofertę technologii i nabraliśmy doświadczenia w dziedzinie systemów wbudowanych. Jako pełna energii, od niedawna niezależna firma, projektujemy technologie, które przyniosą korzyści naszym klientom oraz nadadzą kształt naszemu rynkowi w nadchodzących latach. Jako jeden z 10 największych producentów układów na świecie, jesteśmy prekursorem na wielu dynamicznych rynkach, w tym w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej. Oferujemy bezprzewodowe rozwiązania dla urządzeń obsługujących głos, wideo, dane i multimedia, zaspokajając rosnący popyt na bezprzewodowe usługi i produkty. Jesteśmy liderem w zakresie technologii bezprzewodowych, standardów, protokołów i oprogramowania. Niewiele jest firm, które mają podobne do naszego doświadczenie, ale ciągle opracowujemy nowe, innowacyjne produkty. Dzięki najbardziej dojrzałym w branży pakietom oprogramowania, Freescale oferuje szeroką gamę w pełni zintegrowanych platform oraz komponentów dla klientów telefonii komórkowej.

Więcej informacji na temat naszych produktów przenośnych i bezprzewodowych znaleźć można na stronie //www.freescale.com/wireless

Partnerzy – twórcy oprogramowania

3DMSG G3 Studios G3 Studios©
Acrodea Acrodea Glu Glu™ Mobile
Bight Bight Interactive Go Figure Go Figure
  Bling Games™ Google Google™
Celeris Celeris id id Software™
The Code Monkeys The Code Monkeys™ Ideaworks3D Ideaworks3D™
Com2uS Com2Us Reallusion Reallusion™
Denied Reality Denied Reality Sidhe Interactive Sidhe Interactive™
Digital Digital Chocolate   SkyZone Entertainment™
EA Electronic Arts™ MachineWorks MachineWorks NorthWest™
exozet games exozet games GmbH Video Mind Games Video Mind Games
Firemint Firemint™ Vizutech3D Vizutech3D
Futuremark Corporation Futuremark® Corporation Xen Games Xen Games™


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn