GoForce 2100

 

Procesor medialny NVIDIA® GoForce™ 2100, pozwala producentom urządzeń przenośnych na natychmiastową integrację aparatów cyfrowych i kolorowych wyświetlaczy graficznych zarówno w istniejących jak i nowo zaprojektowanych produktach. Procesor medialny GoForce 2100 umożliwia producentom OEM na łatwe włączanie high-endowych rozwiązań do ich produktów, bez konieczności ponownego projektowania i rekwalifikacji całego urządzenia. W rezultacie oszczędności w kosztach produkcji i opracowania, pozwalają producentom OEM na dostarczanie urządzeń wyposażonych w kolorową grafikę wysokiej rozdzielczości i aparat cyfrowy w atrakcyjnej dla klienta cenie.

GoForce 2100 (100x100)

GoForce 2100 oferuje producentom urządzeń przenośnych jeden z wiodących, potężnych akcelerowanych sprzętowo silników dla grafiki 2D, wspierając wyświetlacze LCD w rozdzielczościach do 320x240 pikseli. GoForce 2100 dostarcza także osadzoną pamięć w zwiększonym rozmiarze dla ekranów wyższych rozdzielczości, więcej żywych kolorów i kompresję JPEG. 64-bitowy silnik graficzny z podwójnym buforowaniem dla rozdzielczości 176x220 pikseli, zapewnia niezrównane osiągi graficzne dla lepszych gier oraz innych aplikacji.

center_key-features.jpg

blue_bullet.jpg 160KB osadzonej pamięci
blue_bullet.jpg Zaawansowane zarządzanie energią wydłużąjące czas pracy baterii
blue_bullet.jpg Elastyczny interfejs płaskich paneli graficznych (LCD) do połączenia z szeroką i zróżnicowaną gamą paneli różnych rozmiarów i typów
blue_bullet.jpg Elastyczny interfejs procesorów CPU do połączenia z szeroką i zróżnicowaną gamą procesorów


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn