INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE

GoForce 3000

 

Dzięki multimedialnym możliwościom procesora NVIDIA GoForce™ 3000 wspierającego Twój telefon komórkowy, możesz korzystać z wysokorozdzielczej fotografii cyfrowej, interaktywnych gier i dłuższego czasu pracy baterii. Bazując na tej samej architekturze co zaawansowany procesor medialny NVIDIA GoForce 4000, GoForce 3000 stanowi wydajne i opłacalne rozwiązanie, dostarczając imponujący wachlarz możliwości przetwarzania obrazów i wideo.

GoForce 3000 (100x100)

GoForce 3000 oferuje wiele zaawansowanych możliwości dla telefonów komórkowych, włączając w to wsparcie dla przetwarzania zdjęć w rozdzielczości dwóch megapixeli, odtwarzanie wysokiej jakości obrazów video, akceleracje grafiki w grach, i technologię NVIDIA nPower, która umożliwia uruchomienie aplikacji multimedialnych, optymalizuje osiągi i minimalizuje wpływ na skrócenie czasu pracy baterii.

center_key-features.jpg

blue_bullet.jpg 2 megapixelowe wsparcie dla fotografii
Wsparcie dla cyfrowego aparatu fotograficznego wysokiej rozdzielczości, umożliwia uzyskanie przy pomocy Twojego telefonu, obrazu o jakości fotografii. Może on być drukowany w standardowym wymiarze 5x7 cali lub wyświetlany w wysokiej rozdzielczości na monitorze komputera.
blue_bullet.jpg Cyfrowy zoom 8x
Wysokiej jakości cyfrowy zoom pozwala użytkownikom na zbliżenia zdjęć i stawia aparaty fotograficzne w telefonach na równi ze standardowymi aparatami cyfrowymi. Kiedy połączymy go z wysokorozdzielczym aparatem, to mamy możliwość pozwalającą na uzyskanie „zbliżenia” obiektu z zachowaniem wysokiej jakości obrazu.
blue_bullet.jpg Kodek MPEG-4
Pozwala na nagrywanie (kodowanie) i odtwarzanie (dekodowanie) płynnego obrazu video na Twoim telefonie komórkowym, włączając w to mechanizm „video na żądanie”, i odtwarzanie strumienia video. Dedykowane filtry sprzętowe oferują wysoką jakość odtwarzania zawartości tych obrazów.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn