INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE

GoForce 4800

 
 
Procesory graficzne dla zaawansowanych urządzeń przenośnych typu handheld
 
 

Dzisiejsze telefony komórkowe ewoluują w kierunku kompletnych multimedialnych urządzeń, gdzie głos jest tylko jedną z wielu oferowanych możliwości. Od fotografii cyfrowej w wysokiej rozdzielczości do płynnego obrazu wideo i interaktywnych gier, telefony komórkowe są używane dla milionów aplikacji.

 
 


Procesory graficzne NVIDIA® GoForce® 4800 oferują olśniewającą grafikę 3D, obsługę statycznych fotografii cyfrowych o rozdzielczości liczonej w megapikselach, nagrywanie i odtwarzanie obrazu wideo oraz wydłużenie czasu pracy baterii w zaawansowanych urządzeniach typu handheld. Przenośne procesory graficzne z rodziny NVIDIA GoForce oferują szereg zaawansowanych możliwości, włączając w to najnowocześniejszy procesor grafiki 3D dla wciągających gier, wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 3 megapikseli, nagrywanie i odtwarzanie wideo o jakości VHS oraz technologię NVIDIA nPower, która minimalizuje wpływ operacji multimedialnych na skrócenie czasu pracy baterii.

 
 
  Procesor geometrii
Zintegrowany procesor geometrii wykonuje złożone przekształcenia i przygotowuje obliczenia odciążając pracę głównego CPU w urządzeniu typu handheld. Procesor geometrii umożliwia bogatym w grafikę 3D aplikacjom ekstremalnie szybkie działanie, przy minimalnym zużyciu energii.

  Technologia programowalnych shaderów
NVIDIA GoForce 4800 jest pierwszym rdzeniem 3D z technologią programowalnych shaderów dla urządzeń typu handheld. Ta technologia graficzna klasy komputerów stacjonarnych oferuje oszałamiającą, fotorealistycznej jakości grafikę i pozwala Ci na grę w gry ze złożonymi scenami i postaciami, które wyglądają jak żywe na Twoim urządzeniu przenośnym.

  Technologia NVIDIA nPower
Unikatowe osiągnięcie firmy NVIDIA w dziedzinie maksymalizacji czasu pracy baterii w Twoim urządzeniu, w trybie oczekiwania oraz kiedy grasz w gry, tworzysz filmy lub robisz zdjęcia. Technologia nPower obsługuje optymalizację pracy układów, zestawu procesorów medialnych, oraz technologię "dynamic clocking"— w celu minimalizacji zużycia energii w trybach aktywności. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn