INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
Płynna cyfrowa telewizja, gry 3D klasy znanej z konsoli, wysokiej jakości dźwięk surround, płynne odtwarzanie filmów wideo o jakości DVD i ostre, żywe zdjęcia, a wszystko to przy dłuższym okresie korzystania z baterii – aby zabawa trwała dłużej.
 
PRAWDZIWA CYFROWA TELEWIZJA

Procesor graficzny NVIDIA® GoForce® 5500 jest kompatybilny z nowymi standardami sieciowymi, takimi jak DVB-H, ISDB-T oraz DMB oraz formatami danych H.264 i WMV9, wykorzystywanymi na całym świecie w stacjach telewizyjnych. Dzięki temu cieszyć się możesz wysokiej jakości, płynnym przekazem – tak jak w telewizji.
  KONSOLOWE GRY 3D

Zupełnie nowy silnik graficzny układu NVIDIA GoForce 5500 jest w stanie przetworzyć 2,6 miliona trójkątów i 200 milionów punktów na sekundę, wykorzystując w niewielkim stopniu energię baterii. Dzięki temu doskonała rozgrywka trwać może dłużej – wszędzie, gdzie tylko jesteś.
 
PŁYNNE ODTWARZANIE WIDEO O JAKOŚCI DVD

Procesory graficzne NVIDIA GoForce mogą zarówno nagrywać jak i odtwarzać filmy wideo z prędkością 30 klatek na sekundę, oferując płynny, pozbawiony zacięć obraz o wysokiej jakości.
  DŹWIĘK SURROUND WYSOKIEJ JAKOŚCI

Efekty dźwiękowe 3D i dźwięk surround – zapomnisz, że słuchasz telefonu komórkowego. Procesor dźwięku układu NVIDIA GoForce 5500 jest w stanie odtwarzać pliki MP3, AAC i AAC+ zakodowane z próbkowaniem 320kbit/sek i poddawać dźwięk obróbce w equalizerze. To zupełnie nowy standard dźwięku w urządzeniach przenośnych.
 
OSTRE, ŻYWE FOTOGRAFIE

Układ NVIDIA GoForce 5500 podnosi poprzeczkę – aż do filmowej rozdzielczości 10 megapikseli, większej, niż większość dostępnych obecnie cyfrowych aparatów fotograficznych.
  DŁUŻSZA ROZRYWKA, ALE NIE KOSZTEM CZASU ROZMÓW

Technologia NVIDIA® nPower™ odciąża główny procesor dzięki uruchamianiu aplikacji multimedialnych za pośrednictwem procesora graficznego. Redukowany jest pobór energii, znacząco wzrasta natomiast jakość obrazu.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn