INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
 Silnik wideo
Oglądaj przekazy telewizyjne na telefonie komórkowym. Ciesz się możliwościami nagrywania Twojego aparatu, które pozwalają na nagrywanie i odtwarzanie obrazu aż do rozdzielczości D1 (480P przy cyfrowym przekazie TV dla standardu NTSC, 720x576 dla PAL) i z prędkością do 30 FPS. Silnik wideo jest kompatybilny z najpopularniejszymi formatami wideo, w tym H.264, WMV9, Real Video, MPEG4 oraz H.263.

 24-bitowy silnik audio
Odtwarzaj muzykę o jakości płyty CD we wszystkich najpopularniejszych formatach (MP3, WMA, AAC+ i innych). Dzięki możliwości obróbki wielu ścieżek dźwiękowych możesz uzyskiwać efekty przejścia pomiędzy poszczególnymi utworami, zaś Twój dzwonek w formacie MP3 nadal będzie czysto brzmiał na tle piosenek. Ciesz się efektami dźwięku surround i możliwościami equalizera, dzięki któremu słuchać będziesz muzyki tak jak chcesz – z większą ilością basów lub sopranów czy w jakikolwiek inny sposób.

 Silnik GoForce 3D drugiej generacji
Twoje gry działają z prędkością prawie dwukrotnie wyższą niż w przypadku procesorów poprzedniej generacji. Funkcje silnika drugiej generacji pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów specjalnych.

 Kamera z procesorem ISP
Sprawia, że kamera w Twoim telefonie bardziej przypomina tradycyjną kamerę cyfrową. Zapewnia płynne odtwarzanie przy rozdzielczości 5 megapikseli i obsługę ekstremalnych rozdzielczości do 10 megapikseli. Umożliwia wykonywanie wielu zdjęć po jednokrotnym naciśnięciu przycisku. Pozwala także na uzyskanie stopklatek najważniejszych momentów.

 Technologia NVIDIA nPower drugiej generacji
Zmniejsza zużycie baterii, dzięki czemu masz do dyspozycji więcej czasu na odtwarzanie muzyki i filmów, grę, a mimo to masz nadal mnóstwo czasu na rozmowy.

 Wyjście TV
Oglądaj swoje filmy i fotografie na większym ekranie tak, by móc dzielić się wspomnieniami z każdym. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn