INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE LINKI

 
Media Center

Postaw na NVIDIA, postaw na lepsze centrum cyfrowych mediów:

Oparte na technologii NVIDIA komputery i notebooki edycji Media Center są najbardziej zaawansowanym i w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem multimedialnym dostępnym na rynku. Wyobraź sobie wszystkie Twoje ulubione cyfrowe media: telewizję, zdjęcia, własnoręcznie nakręcone filmy, muzykę - wszystko to dostępne z jednego miejsca, po naciśnięciu przycisku na pilocie! Dzięki połączonej mocy systemu operacyjnego Microsoft® Windows® XP Media Center Edition i technologii NVIDIA, Twój komputer uzyska siłę, która poniesie Cię wprost do świata cyfrowych mediów przyszłości.

Na konferencji WinHEC 2005 firma NVIDIA zaprezentowała projekt referencyjny komputera typu Media Center PC drugiej generacji, na podstawie którego producenci sprzętu komputerowego i partnerzy OEM będą mogli konstruować lepsze urządzenia osiągalne po atrakcyjnych cenach. Zaproponowane projekty mają więcej funkcji, wydzielają mniej ciepła i pobierają też mniej energii – są mniejszym i cichszym uzupełnieniem domowych salonów.

Postaw na rozwiązania NVIDIA, aby uzyskać:
 • Lepsze video i TV:
  Projektanci NVIDIA, implementując technologię Media Center dla naszych produktów, położyli szczególny nacisk na zapewnienie najwyższej jakości odtwarzania obrazu telewizyjnego, DVD czy innego rodzaju filmów.

 • Lepsze zdjęcia:
  Microsoft Windows Media Center Edition sprawia, że katalogowanie, wyszukiwanie i przeglądanie ulubionych zdjęć staje się dziecinnie proste. NVIDIA przenosi w ten świat wszystkie swoje kluczowe osiągnięcia technologiczne: wielokrotnie nagradzaną architekturę kart GeForce, elastyczność rozwiązań nForce, oraz zaawansowane funkcje zarządzania obrazem. A wszystko po to, by jakość oglądanych zdjęć nie pozostawiała absolutnie żadnych wątpliwości.

 • Lepsze gry:
  Bazujące na technologii NVIDIA komputery Media Center to nie tylko doskonała platforma do zabawy w świecie cyfrowych multimediów. To również perfekcyjnie dopracowana platforma do gier - na której z pewnością będziesz mógł grać w sposób, w jaki grać się powinno.

 • Lepszą wydajność:
  Oparte na technologii NVIDIA komputery Media Center oferują zapierającą dech w piersiach wydajność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz, by nadążyć za wzrastającymi potrzebami współczesnego cyfrowego świata.
    Technologia NVIDIA jest najlepszym wyborem dla komputerów Media Center, stanowiąc optymalną platformę sprzętową i programową dla najbardziej ekscytujących komputerów opartych na środowisku Windows dostępnych na rynku.

 

GeForce serii 6
GeForce FX
GeForce FX Go Mobile
NVIDIA nForce MCP
NVIDIA NVTV karty tunerów TV
Oprogramowanie NVIDIA dla Media Center
Sterowniki NVIDIA ForceWare
Następujące produkty NVIDIA zostały zaakceptowane przez Microsoft i opatrzone logo DFMCE:
 Designed for Microsoft Windows XP Media Center Edition
 • GeForce™ 6800
 • GeForce FX 5700
 • GeForce PCX 5750
 • GeForce FX 5900
 • GeForce PCX 5900
 • GeForce FX 5950 
 • NVIDIA® NVTV™ (karty tunerów)
 • NVIDIA® DVD (dekodery)
Urządzenie musi pomyślnie przejść specjalny test Microsoft Video/Audio Logo, bez jakichkolwiek zakłóceń w wyświetlaniu obrazu, jego jakości czy ilości klatek na sekundę.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn