Features & Benefits
Wsparcie dla interfejsu użytkownika w systemie Microsoft® Windows Vista™ Premium
Windows Vista, nowy system operacyjny firmy Microsoft, posiłkuje się efektami 3D podczas takich operacji, jak przełączanie się pomiędzy aplikacjami czy zamykanie i otwieranie okien. W trakcie ich wykonywania w pełni wykorzystuje możliwości sprzętowe procesora graficznego NVIDIA® GeForce®, dzięki czemu zwiększa się wydajność Twojej pracy.

Wsparcie dla bibliotek graficznych DirectX® 9.0 firmy Microsoft® i modelu cieniowania Shader Model 3.0
Idealna zgodność z aplikacjami wykorzystującymi DirectX 9.0, włączając w to efekty specjalne uzyskiwane za pomocą programów zgodnych z Shader Model 3.0, dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas gry.

Procesor PureVideo
Technologia NVIDIA® PureVideo™ zapewnia jakość generowanych obrazów wideo konkurencyjną w stosunku do tej, którą oferują najlepsze na rynku modele odtwarzaczy DVD.

Technologia NVIDIA® nView® Dual Display
Technologia NVIDIA nView pozwala rozszerzyć pulpit Windows na dwa dowolne wyświetlacze podłączone do Twojego notebooka – telewizor LCD, płaski monitor, odbiornik HDTV lub monitor z wejściem HDMI.

Technologia NVIDIA® TurboCache™
Technologia NVIDIA TurboCache zwiększa dostępność pamięci w zależności od zgłaszanego przez aplikacje graficzne zapotrzebowania na nią, podnosząc tym samym wydajność systemu.

Technologia NVIDIA® PowerMizer™ SX
System NVIDIA PowerMizer System eXtensions równoważy długość pracy na zasilaniu bateryjnym i wydajność poprzez zredukowanie zużycia mocy, gdy procesor, dysk twardy, wyświetlacz oraz urządzenia komunikacyjne nie są obciążone i zapewnienie odpowiedniej wydajności w chwili, gdy wymagające aplikacje są aktywne.

PCI Express
Standardowy interfejs PCI Express obsługuje urządzenia peryferyjne oparte na standardach ExpressCard i minicard, oferując notebookom dodatkowe opcje.

Obsługa dysków twardych SATA i napędów optycznych
Obsługa do czterech napędów pamięci masowej z pełnym wsparciem dla funkcji AHCI (Advanced Host Controller Interface) i NCQ (Native Command Queuing).

Wbudowany kontroler Gigabit Ethernet
W chipset NVIDIA® nForce® 630M wbudowany został szybki kontroler sieciowy, zapewniający bardzo wydajną transmisję danych w sieciach LAN. W chwili, gdy sieć nie jest do niego podłączona, przechodzi on w tryb zmniejszonego zużycia energii.

High-Definition Audio (HDA)
Dzięki technologii High-definition audio notebooki generują wielokanałowy dźwięk o wysokiej jakości, porównywalnej z tym, który zapewnia elektroniczny sprzęt powszechnego użytku. Używając technologii HDA, system może wygenerować ośmiokanałowy dźwięk z częstotliwością próbkowania 192 kHz i 32-bitową jakością oraz wspiera nowe formaty plików audio.

USB 2.0
Standardowy interfejs umożliwiający łatwe podłączanie urządzeń wykorzystujących USB.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn