INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE

Aplikacja ForceWare Multimedia

 

High-Quality Media Server

Screenshot of Forceware Multimedia ApplicationAplikacja NVIDIA® ForceWare™ Multimedia poprzez łatwy w obsłudze interfejs udostępnia pełną funkcjonalność multimedialną. Możesz nagrywać programy na żywo, oglądać DVD, nagrać swój ulubiony program TV na odpowiednim nośniku, słuchać muzyki, a nawet przesyłać treści innym komputerom - klientom aplikacji ForceWare Multimedia. Dzięki połączeniu najwyższej jakości video i zachwycającego dźwięku surround, ForceWare Multimedia zapewnia najwyższą satysfakcję z użytkowania rozwiązań NVIDIA Personal Cinema™ i kart graficznych firmy NVIDIA.

 

Key features of ForceWare Multimedia Application

 

PRZESUNIĘCIA CZASOWE PROGRAMÓW TV

Sercem aplikacji ForceWare Multimedia są najnowszej generacji możliwości obsługi telewizji. Dzięki implementacji funkcji, takich jak odtwarzanie, zatrzymywanie, cofanie i szybki podgląd do przodu, oprogramowanie ForceWare Multimedia gwarantuje, że już nigdy nie opuścisz fragmentu swojego ulubionego programu z powodu niespodziewanego dzwonka do drzwi, rozmowy telefonicznej czy innych zdarzeń.

PODRĘCZNY MAGNETOWID

ForceWare Multimedia sprawi, że nigdy już nie przeoczysz swojego ulubionego programu telewizyjnego. Jeśli nie będzie Cię w domu w czasie trwania audycji, po prostu ustaw odpowiednio magnetowid i nagraj wybrany program.

ELEKTRONICZNY PRZEWODNIK PO PROGRAMACH

Znalezienie odpowiedniego programu do obejrzenia staje się znacznie prostsze dzięki systemowi Gemstar GUIDE Plus+™, wchodzącemu w skład pakietu ForceWare Multimedia.

SIECIOWA TELEWIZJA

Zbuduj serwer medialny za pomocą karty z serii NVIDIA Personal Cinema i oprogramowania ForceWare Multimedia. Udostępnij oglądanie audycji TV i nagrywanie programów innym komputerom, które są podłączone do Twojej domowej sieci.

WYJĄTKOWE DOZNANIA PODCZAS ODTWARZANIA DVD

Poznaj niezwykły dźwięk w standardzie Dolby Digital 5.1, DTS, lub Dolby Pro Logic II* i najpopularniejszy obecnie format kodowania obrazu MPEG-2, który dzięki aplikacji ForceWare Multimedia gwarantuje idealnie klarowną i stabilną jakość odtwarzania filmów DVD.

STWÓRZ WŁASNĄ BIBLIOTEKĘ NAGRAŃ TV NA NOŚNIKACH CD/DVD

Jeśli posiadasz nagrywarkę CD lub DVD, możesz w łatwy sposób przenieść nagrane audycje telewizyjne bezpośrednio na płytę DVD, SVCD, lub VCD. Narzędzie obsługujące nagrywarkę łączy się bezpośrednio z systemem elektronicznego przewodnika po programach, umożliwiając łatwe odnalezienie nazwy audycji, którą nagrywasz.

*Dolby Digital 5.1, DTS i Dolby Pro Logic II nie są dostępne we wszystkich wersjach odtwarzaczy. Sprawdź w dokumentacji lub zapytaj sprzedawcę o funkcje obsługiwane przez Twój sprzęt.

Znak handlowy

GUIDE Plus+, G-GUIDE i inne spokrewnione nazwy są znakami handlowymi Gemstar Development Corporation oraz/lub jednej z jej spółek córek. W Europie, G-LINK jest znakiem handlowym Gemstar Development Corporation oraz/lub jednej z jej spółek córek. W Kanadzie, TV GUIDE jest zarejestrowanym znakiem Transcontinental Inc. i jest używany za zgodą Gemstar Development Corporation.


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn