Obsługa interfejsu systemu Microsoft® Windows® Vista w wersji Premium
Pełna obsługa systemu Vista oraz nowego interfejsu Aero–glass w momencie pojawienia się systemu na rynku.

  Obsługa Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0
Zapewnia idealną kompatybilność ze wszelkimi aplikacjami wykorzystującymi DirectX 9.0, w tym efekty specjalne uzyskiwane dzięki Shader Model 3.0, dzięki czemu wszystkie gry działają od razu w taki sposób, w jaki zostały zaprojektowane.

  Pierwszy na świecie zintegrowany procesor PureVideo™ high–definition
Technologia PureVideo™ oferuje jakość wideo, która z powodzeniem rywalizuje z odtwarzaczami DVD wysokiej klasy, odtwarzając filmy w formatach MPEG-2, WMV i H.264 przy minimalnym wykorzystaniu mocy procesora głównego, dzięki czemu możemy dłużej oglądać wideo podczas zasilania bateryjnego.

  Sprzętowa akceleracja wideo High-Definition MPEG-2, WMV i h.264*
Płynnie odtwarzaj wszelkie filmy w formatach MPEG-2, WMV i h.264 przy minimalnym wykorzystaniu procesora głównego, dzięki czemu notebook może dłużej odtwarzać wideo podczas zasilania bateryjnego.

  Zaawansowane usuwanie przeplotu metodą czasową i przestrzenną*
Wygładzenie odtwarzania video i DVD na wyświetlaczach progresywnych, co daje w efekcie czysty, klarowny, ostry obraz, mogący z powodzeniem konkurować z zaawansowanymi systemami kina domowego.

  Skalowanie i filtrowanie wideo
Technologia skalowania i filtrowania wysokiej jakości zapewnia czysty, klarowny obraz przy dowolnej wielkości okna, w tym także przy pełnoekranowych rozdzielczościach HDTV.

  Zintegrowany dekoder HDTV
Pozwala na wykorzystanie odbiornika HDTV jako wyświetlacza przy oglądaniu filmów, surfowaniu po Sieci czy uruchamianiu gier w rozdzielczości high–definition.

  Korekcja temperatury koloru*
Korekcja temperatury koloru podczas odtwarzania video na ekranach LCD i CRT sprawia, że twarze aktorów wyglądają naturalnie, nie są „wyprane” i wyblakłe. Korekcja gamma dodatkowo gwarantuje, że obraz nie będzie zbyt ciemny lub wypalony, niezależnie od formatu wyświetlanego obrazu wideo.

  PCI Express
Standardowy interfejs PCI Express obsługuje urządzenia peryferyjne oparte na standardach ExpressCard i minicard, oferując notebookom dodatkowe opcje.

  Technologia NVIDIA® PowerMizer® SX
Zaawansowana technologia zarządzania energią firmy NVIDIA redukuje zużycie energii przez notebooka na poziomie systemu – przez CPU, procesor graficzny, dyski, urządzenia komunikacyjne i peryferia – zapewniając najdłuższy czas działania na bateriach ze wszystkich komputerów wykorzystujących procesory Turion.

  Technologia NVIDIA® SmartDimmer™
Pozwala na inteligentną kontrolę poziomu jasności wyświetlacza LCD co umożliwia wydłużenie okresu życia baterii bez utraty jakości obrazu.

  Technologia równoczesnego wyświetlania na wielu ekranach NVIDIA® nView®
Zaawansowana technologia zapewnia maksymalną elastyczność i możliwości kontroli w wyświetlaniu obrazu na wielu ekranach.

  Technologia NVIDIA ® Digital Vibrance Control ® 3.0
Umożliwia użytkownikom cyfrową kompensację jaskrawości obszaru roboczego w zależności od panującego oświetlenia, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanego, realistycznego nasycenia kolorów w każdych warunkach
  Obsługa wyświetlaczy LCD o dużej rozdzielczości
Obsługa wyświetlaczy LCD do rozdzielczości 1920 x 1200.

  Technologia HyperTransport™
Najnowocześniejszy interfejs magistrali I/O oferuje uzyskanie najwyższych przepustowości - nawet do 8.0GB/s pomiędzy procesorem graficznym GeForce 6100 lub 6150 i procesorem AMD Turion 64 oraz pomiędzy procesorem graficznym GeForce 6100 lub 6150 i chipsetem NVIDIA nForce Go 430. Zapewnia jak najszybszy przepływ danych w systemie, dzięki czemu uzyskiwana jest najwyższa wydajność.

  Obsługa dysków NVIDIA nForce ®
Chroni Twoje kluczowe dane w pełni stabilny, skalowalny i łatwodostępny sposób. Zawiera obsługę dysków NVIDIA RAID i NVIDIA® MediaShield™.

  Technologia dyskowa NVIDIA MediaShield
Zapewnia prosty, oparty na kreatorach interfejs obsługi wielu dysków. Umożliwia łączenie ich w zestawy dla uzyskania najwyższej wydajności (RAID 0), najwyższego bezpieczeństwa danych (RAID 1) lub kombinacji powyższych (RAID 0+1 oraz RAID 5). Umożliwia także konwersję w prosty sposób konfiguracji woluminów RAID. Wyjątkowo pozwala dołączyć do woluminu RAID dodatkowy dysk, dzięki czemu w przypadku awarii jednego z dysków jest on natychmiast zastępowany zapasowym. ( Funkcja obsługiwana w notebookach z dwoma lub więcej dyskami twardymi ).

  SATA 3 Gb/s
Wykorzystaj zalety najnowszych dysków twardych SATA 3Gb/s, które oferują dwukrotnie wyższe transfery i niezwykłą wydajność. Technologia ta udostępnia obsługę łatwych do zainstalowania dysków o wysokiej wydajności lecz niewielkim zużyciu energii.

  Natywny interfejs NVIDIA Gigabit Ethernet
Najszybszy w branży interfejs Gigabit Ethernet eliminuje zatory sieciowe oraz zwiększa ogólną wydajność systemu.

  High-Definition Audio (UAA)
Standard High definition audio umożliwia odtwarzanie na komputerach wielokanałowego dźwięku o jakości domowego sprzętu audio wysokiej klasy. Dzięki UAA, który oferuje także obsługę nowych formatów plików audio, możemy w pecetach uzyskać dźwięk o jakości 192 kHz/32-bit w maksymalnie ośmiu kanałach.

  USB 2.0
Standardowy interfejs umożliwiający łatwe podłączanie urządzeń wykorzystujących USB.

* Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn