INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
  • Anark: Pokaz możliwości GeForce4

    Przenieś się do dawnego Londynu i zostań Wolfman’em. Ten interaktywny pokaz, stworzony przez Anark, wyznacza kierunek, w którym powinna zdążać grafika 3D w sieci. Nie zapomnij pobrać wyjątkowy wygaszasz ekranu Wolfman’a.

Gry i programy demo

 

Twórcy gier chętnie wykorzystują możliwości kart graficznych GeForce4 Ti.
Połącz GeForce4 Ti z układem nForce™2, który zapewnia dźwięk w technologii Dolby Digital 5.1, a otrzymasz komputer PC zdolny podołać wszelkim wyzwaniom.
Zobacz przedstawione poniżej gry i programy demo, które wykorzystują kombinację GeForce4 Ti i nForce™2 do tworzenia zachwycających scen i barwnych postaci.
   Demo: Kałamarnica
Takiej kałamarnicy Jacques Cousteau nie widział jeszcze w czasie swoich podwodnych wypraw. Narodziła się w otchłaniach morskich głębin, aby zaistnieć w demo GeForce Ti. Usiądź wygodnie i zanurz się w podwodnym świecie pełnym detali.

   Gra: "Medal of Honor: Allied Assault"
Oparta na historii kampanii militarnych II wojny światowej, strzelanka pierwszoosobowa (first person shooter), w której na 20 poziomach gry walczysz z wrogami Osi.

   Gra: "No One Lives Forever 2"
Kontynuacja popularnej gry „No One Lives Forever”. Nowe przygody super agentki, Cate Archer, jej zmagania z wrogą działalnością H.A.R.M. i groźba nieuchronnej globalnej katastrofy.

   Gra: "Soldier of Fortune II"
John Mullins, nieustraszony najemnik, kolejny raz wyrusza w niebezpieczną misję. Double Helix jest wyjątkowo realistyczną pierwszoosobową strzelanką (FPS), w której gracz ustala własną taktykę gry. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn