INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI

nForce3 Go120

 

img9052.jpgPOCZĄTEK ERY ULTRAPRZENOŚNYCH KOMPUTERÓW

Wyobraź sobie ultraprzenośny komputer (UPC) wielkości dłoni i o takiej samej funkcjonalności jak twój notebook czy komputer PC. Możesz na nim uruchomić Microsoft® Windows® XP i takie same aplikacje, jak na swoim desktopie. W niczym nie ustępuje komputerom stacjonarnym, a możesz nosić go w kieszeni.
NVIDIA nForce3 Go120 posiada wszystkie parametry niezbędne do osiągnięcia przez ultraprzenośne komputery funkcjonalności i mocy zarezerwowanej do tej pory tylko dla komputerów stacjonarnych. Możliwe jest to dzięki połączeniu branżowych standardów z nowoczesnymi technologiami opracowanymi przez firmę NVIDIA:

  • Technologia NVIDIA StreamThru dla wydajnej pracy w sieci i szerokopasmowej komunikacji.
  • Zaawansowana technologia pamięci masowej - zapewnia efektywne przechowywanie plików multimedialnych i innych.
  • USB 2.0 - zapewnia obsługę standardu plug & play (podłącz i pracuj) dla urządzeń zewnętrznych.
  • Wsparcie dla wielokanałowego dźwięku
  • Technologia HyperTransport - zwiększa wydajność aplikacji dzięki zmniejszeniu poboru energii przez interfejs.

upc_round.jpgWiodące w branży rozwiązania zmniejszające pobór energii
NVIDIA nForce3 Go120 korzysta z innowacyjnej technologii zarządzania poborem energii, co pozwala utrzymać dużą wydajność systemu i przedłużyć żywotność baterii. Komputer wyposażony w funkcję oszczędzania energii, na przykład w technologię dynamicznego dostosowywania poboru energii PowerMizer™ firmy NVIDIA, uzyskuje wysoką wydajność przy ograniczonym poborze energii.

Wydajność przetwarzania grafiki GeForce w zasięgu ręki
NVIDIA nForce3 Go120 to pierwszy na rynku procesor obsługi komunikacji i mediów (MCP) umożliwiający uzyskanie wysokiej wydajność grafiki AGP na platformach ultraprzenośnych komputerów o niskim poborze energii (low-power UPC). Dzięki licznym zaletom architektury, możliwe było ożywienie cyfrowego świata rozrywki i osiągnięcie bezkonkurencyjnej wydajności. NVIDIA nForce3 Go120 ustanawia nowe standardy w zarządzaniu poborem energii ultraprzenośnych komputerów. Dzięki zintegrowaniu z kartą graficzną GeForce Go, możliwe jest otrzymanie dalszego zwiększenia szybkości i efektywności bez utraty funkcjonalności, dostępności, kompatybilności oraz łatwości rozbudowy. Urządzenia przenośne wyposażone w nForce3 Go120 nie ustępują teraz pod względem możliwości notebookom i komputerom PC. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn