GeForce4 Ti: Programy demo

 


Zobacz nadzwyczajną moc GeForce4 w akacji dzięki poniższym programom demo. Sprawdź sam, jak parametry GeForce4 radykalnie odmienią twoje oczekiwania odnośnie grafiki 3D i 2D na twoim domowym lub biurowym komputerze.
   Demo: Wolfman
Zobacz doskonałe odwzorowanie sierści poruszającej się postaci, stworzone dzięki renderowaniu w czasie rzeczywistym. Nie oczekuj jednak uroczego zwierzątka - to futrzaste psisko.

   Demo: Zbiornik przepływowy
Realistyczny widok linii brzegu jest efektem mapowania wypukłości z uwzględnieniem bufora Z , co umożliwiło pełną detali interakcję wody i brzegu.

   Demo: Kałamarnica
Takiej kałamarnicy Jacques Cousteau nie widział jeszcze w czasie swoich podwodnych wypraw. Narodziła się w otchłaniach morskich głębin, aby zaistnieć w demo GeForce Ti, generowanym w czasie rzeczywistym. Usiądź wygodnie i zanurz się w podwodnym świecie pełnym detali.

   Demo: Gracja
Pozwól się oczarować równowagą dynamicznej fizyki i wdzięku robotyki, demonstrowaną przez tancerkę. Zobacz jak zmienia tempo tańca; czasem przystaje na chwilę, a szata i bańki mydlane delikatnie unoszą się wokół niej. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn