INFORMACJE O PRODUKCIE
WAŻNE LINKI
  • NVIDIA PureVideo HD
  • Ekstremalne HD

    Wymagaj jakości lepszej niż zwykłe rozdzielczości high–definition (HD) i zobacz jak wygląda Ekstremalne HD (XHD – Extreme High Definition) – najwyższa, szerokoekranowa rozdzielczość dostępna dzięki procesorom graficznym NVIDIA® GeForce®. XHD oferuje ponad siedmiokrotnie wyższą klarowność obrazu niż typowe telewizory 1080i HD i dwukrotnie wyższą klarowność niż obraz wyświetlany w najnowszych grach na odbiornikach 1080p HD.

  • Windows 7

    Przygotuj się na Windows 7® z procesorami graficznymi NVIDIA®. Dowiedz się więcej.

  • Bezkonkurencyjna platforma dla graczy

    Wybierz idealny realizm z bezkonkurencyjną platformą NVIDIA dla graczy

Niech twoje zdjęcia będą bardziej żywe, wideo bardziej płynne, a rozgrywka bardziej realistyczna z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce® 9400 GT.

Twój PC jest teraz wizualny bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Ciesz się systemem Windows Vista™, przyjemnością oglądania wideo oraz realistyczną rozgrywką przy najniższym koszcie za procesor graficzny z serii GeForce® 9.

Dodaj wigoru swojemu pecetowi
Ulepsz Windows Vista, w tym interfejs 3D Aero oraz przeglądarkę Flip 3D. Przerzuć zadania związane z obróbką wideo z CPU na swoją kartę graficzną GeForce i ciesz się wolnym od zacięć odtwarzaniem wideo high-definition dzięki rewolucyjnemu silnikowi NVIDIA® PureVideo® HD. Łatwo zarządzaj i wyświetlaj zdjęcia o żywych kolorach, płynnie powiększaj miasta w 3D w programie Google Earth i szybko przeglądaj złożone dokumenty 2D w programie Acrobat. Procesor graficzny GeForce 9400 GT sprawia, że twój komputer staje się multimedialnym centrum!
 
Realistyczna rozgrywka za mniej
Procesor graficzny GeForce 9400 GT oferuje 2x wzrost wydajności w stosunku do porównywalnej serii kart graficznych z serii 8, pozwalając na rozgrywkę w najnowszych grach PC niewielkim kosztem. Dzięki temu możesz się cieszyć popularnymi grami w sposób, w jaki powinno się w nie grać.

© 2007 Race Driver GRID™. The Codemasters Software Company Limited ("Codemasters"). Wszelkie prawa zastrzeżone.


Technologia NVIDIA® PureVideo® HD1
Połączenie akceleracji procesu dekodowania wideo high-definition oraz przetwarzania obrazu, które oferuje bezprecedensową klarowność obrazu, płynność odtwarzania wideo, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie obrazu wideo i filmów.

Dwa podwójne wyjścia DVI
Umożliwiają obsługę największych wyświetlaczy o najwyższej rozdzielczości do 2560x1600 oraz obsługę technologii High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP).

Technologia antyaliasingu 16x
Superszybki antyaliasing o wysokiej jakości do 16x likwidujący postrzępione krawędzie.

Zunifikowana architektura NVIDIA
W pełni zunifikowany zestaw jednostek obliczeniowych dynamicznie przydziela moc obliczeniową dla operacji przetwarzania geometrii, fizyki, pikseli lub oświetlenia, zapewniając wydajność do 2x wyższą niż poprzednia generacja procesorów graficznych.

Pełna obsługa Microsoft® DirectX® 10
Procesor graficzny DirectX 10 z pełną obsługą Shader Model 4.0 zapewnia niezrównane poziomy graficznego realizmu i efekty o filmowej jakości.

1 - Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo. Funkcja niedostępna w niektórych produktach.
 
Procesory strumieniowe 16
Częstotliwość rdzenia (MHz) 550
Częstotliwość shaderów (MHz) 1400
Częstotliwość pamięci (MHz) 400
Wielkość pamięci 512 MB
Interfejs pamięci 128-bit
Przepustowość pamięci (GB/sek.) 12.8
Wypełnianie (miliardy/sek.) 4.4


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn