INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE LINKI
NVIDIA PureVideo

Najlepsza jakość odtwarzania filmów HD
Filmy Blu-ray i HD DVD oferują nową jakość oglądania filmów, która dzięki jakości obrazu high-definition znacznie przewyższa standardowe płyty DVD. Aby zaoferować doskonałe wrażenia podczas odtwarzania filmów Blu-ray i HD DVD, NVIDIA opracowała technologię PureVideo™ HD, dostępną w procesorach graficznych z serii NVIDIA® GeForce® 7 i 8.

Technologia PureVideo HD to połączenie dedykowanego rdzenia przetwarzającego w procesorze graficznym NVIDIA oraz oprogramowania obecnego w sterownikach, która zapewnia doskonałą jakość obrazu przy minimalnym użyciu procesora oraz niskim zużyciu energii podczas odtwarzania filmów Blu-ray lub HD DVD na komputerze PC.

Jest ona niezbędnym składnikiem pozwalającym na uzyskanie doskonałych wrażeń podczas oglądania filmów na komputerze PC.

Filmy high-definition HD-DVD i Blu-ray w twoim komputerze
Dzięki mocy przetwarzania wideo i zaawansowanym funkcjom wymaganym przez filmy Blu-ray i HD DVD, technologia PureVideo HD zapewnia ostry, czysty, żywy, niemal idealnie płynny obraz w czasie odtwarzania filmów high-definition.

Rewolucyjna architektura przetwarzania wideo
Przeznaczone dla komputerów typu desktop procesory graficzne z serii NVIDIA GeForce 8400, 8500 i 8600, oraz układy GeForce 8400M, 8600M i 8700M dla notebooków zawierają rewolucyjnie nową architekturę przetwarzania obrazu wideo, co sprawia, że są to pierwsze na świecie procesory wideo, które w 100% przejmują od procesora głównego zadania dekodowania obrazu w formacie H.264, wykorzystywanym na płytach Blu-ray i HD DVD. ** procesor główny od zadań dekodowania wideo w formacie H.264 filmów Blu-ray i HD DVD. Ta dodatkowa moc przetwarzania pozwala technologii PureVideo HD na obsługę bardziej zaawansowanych funkcji w miarę ich wprowadzania w filmach Blu-ray i HD DVD, takich jak „obraz-w-obrazie”, interaktywne gry i systemy menu oraz wideo o wyższej jakości i przepływności.


Niewielkie użycie procesora głównego i niskie zużycie energii
Technologia PureVideo HD zmniejsza obciążenie procesora głównego i silnika 3D złożonymi zadaniami dekodowania wideo, pozwalając użytkownikowi na uruchamianie innych aplikacji w czasie oglądania filmów high-definition. Mniejsze użycie procesora głównego może skutkować niższym poborem energii, mniejszą emisją ciepła i szumu oraz dłuższym czasem użytkowania baterii.


Doskonała jakość obrazu
Technologia NVIDIA PureVideo HD oferuje niezwykłą klarowność obrazu, płynne odtwarzanie wideo, żywe kolory oraz precyzyjne skalowanie obrazu filmów HD DVD i Blu-ray. PureVideo HD przyspiesza i wzbogaca filmy high-definition, zapewniając realistyczny obraz do sześciu razy bardziej szczegółowy niż standardowe filmy DVD w rozdzielczościach do 1080p – najwyższej dostępnej rozdzielczości HD.


Rdzeń kompletnego rozwiązania Blu-ray/HD DVD
Technologia PureVideo HD jest podstawowym elementem zapewniającym rewelacyjne wrażenia podczas oglądania filmów na komputerze. Wiodący producenci komputerów, w tym DELL, HP, Toshiba i Acer, zastosowali procesory graficzne NVIDIA GeForce z technologią PureVideo HD w swoich komputerach przystosowanych do odtwarzania filmów Blu-ray HD DVD. 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn