Back
 

Wymagaj jakości lepszej niż zwykłe rozdzielczości high–definition (HD) i zobacz jak wygląda Ekstremalne HD (XHD – Extreme High Definition) – najwyższa, szerokoekranowa rozdzielczość dostępna na komputerach PC. XHD oferuje ponad czterokrotnie wyższą klarowność obrazu niż typowe telewizory 1080i HD i dwukrotnie wyższą klarowność niż obraz wyświetlany w najnowszych grach na odbiornikach 1080p HD, dzięki czemu pozwala na uruchamianie najnowszych gier i aplikacji w trybie szerokoekranowym.

Aby wykorzystać XHD, potrzebujesz trzech komponentów – procesora graficznego NVIDIA, monitora z obsługą XHD, oraz oprogramowania które obsługuje niezwykłe rozdzielczości XHD. XHD pozwoli Ci cieszyć się grami jak nigdy dotąd, pozwalając zobaczyć więcej ekscytującej akcji. Zaś użytkownicy, którzy potrzebują więcej miejsca do edycji zdjęć lub wideo, dzięki XHD otrzymają o 20% więcej przestrzeni na pulpicie w porównaniu ze zwykłymi monitorami o ekranach w standardzie 4:3.


SiN Episodes ©2006 Ritual Entertainment. All Rights Reserved.
SiN Episodes image captured on NVIDIA GPU. Provided by Ritual Entertainment.


Główne korzyści:
  • Najwyższe rozdzielczości szerokoekranowe w trybie 16:10 (2560x1600, 1920x1200 i 1680x1050) oferują najwyższą jakość obrazu dostępną na jakiejkolwiek platformie.
  • Dzięki szerokoekranowym proporcjom obrazu ujrzymy o 20% więcej w naszych grach, aplikacjach do edycji wideo czy nawet w Google Earth.
  • Dostępne są już najlepsze gry XHD oferujące zachwycającą filmową grafikę z największą prędkością (więcej informacji znaleźć można na stronie NZONE).
  • Zintegrowane w procesorach graficznych GeForce podwójne wyjścia DVI obsługują wyświetlacze XHD do rozdzielczości 2560x1600.
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn