Windows Vista: płyta główna robi różnicę
Drew Henry oraz George Meyers z firmy NVIDIA przedstawiają płyty główne z chipsetami NVIDIA nForce, stabilną, pewną podstawę do budowy komputerów obsługujących Windows Vista. Dowiedz się więcej o tym dlaczego połączenie płyt głównych NVIDIA nForce oraz procesorów graficznych NVIDIA GeForce jest niezbędne do uzyskania jak najlepszych wrażeń przy korzystaniu z systemu Windows Vista.
Pobierz plik mp3 (8.5 MB - język angielski)
 
  Windows Vista Beta 2 od środka: Funkcje, sterowniki i FAQ
Andrew Fear oraz Lew Wagman z firmy NVIDIA rozmawiają o systemie Windows Vista Beta 2, omawiając najnowsze funkcje takie jak Flip 3D czy interfejs Windows Aero. Dodatkowo, NVIDIA odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące procesorów graficznych NVIDIA i Windows Vista.
Pobierz plik mp3 (7.7 MB - język angielski)
 
  Czy jesteś przygotowany na Windows Vista?
Andrew Fear, menadżer ds. oprogramowania w firmie NVIDIA, przedstawia sprzętowe i programowe rozwiązania NVIDIA, wyjaśniając, czy jesteś przygotowany na Windows Vista.
Pobierz plik mp3 (10.7 MB - język angielski)
 
  Gry na komputery PC będą wyglądały zupełnie inaczej w systemie Windows Vista
Na konferencji Game Developers Conference 2006 NVIDIA rozmawia z największymi twórcami gier o rynku gier na PC, systemie Windows Vista i procesorach graficznych NVIDIA.
Pobierz plik mp3 (7.3 MB - język angielski)
 
  Rozgrywka w ekstremalnych rozdzielczościach według firmy NVIDIA
Ujesh Desai, szef działu procesorów graficznych w firmie NVIDIA, przedstawia procesory graficzne NVIDIA GeForce 7900 GTX, GeForce 7900 GT i GeForce 7600 GT, oferujące rozgrywkę w ekstremalnych rozdzielczościach w wielu segmentach rynku.
Pobierz plik mp3 (6.45 MB - język angielski)
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn