INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE LINKI
  • White Paper: Windows Vista

    The First PC Operating System that Requires a GPU to Get the Best Experience (PDF 3MB).
    White Paper by Jon Peddie of Jon Peddie Research

NVIDIA - Essential Vista
Windows Vista™ to pierwszy system operacyjny z rodziny Windows, który bezpośrednio wykorzystuje moc dedykowanego procesora graficznego (GPU).

Procesory graficzne NVIDIA® GeForce® są niezbędne do uzyskania odpowiednich wrażeń z korzystania z Windows Vista, oferując wzbogacony interfejs 3D, wyższą produktywność, płynne odtwarzanie wideo high-definition oraz realistyczne gry.

Aby w pełni wykorzystać Windows Vista, Microsoft oraz inni eksperci z branży zalecają stosowanie komputerów 10 razy* bardziej wydajnych niż te, których wymagała poprzednia wersja Windows. Komputery domowe i stacje robocze oparte na chipsetach z rodziny NVIDIA nForce® oferują doskonałą wydajność, jakość oraz solidność konieczną do tego, by móc w pełni wykorzystać system Windows Vista.

Dodatkowo, NVIDIA wprowadziła platformę Preface™, premierowy gadżet Sideshow, pozwalający użytkownikom na dostęp do informacji bez konieczności uruchamiania komputera przenośnego.

Rozwiązania NVIDIA, doskonale znane na świecie dzięki swym innowacyjnym funkcjom, stabilności i wydajności, są wybierane przez ekspertów, profesjonalistów i użytkowników na całym świecie i są niezbędnymi składnikami koniecznymi do uzyskania jak najlepszych wrażeń przy korzystaniu z systemu Windows Vista. .

Updates
Przeczytaj najnowsze wiadomości o Windows Vista na naszej stronie poświęconej temu systemowi operacyjnemu lub, aby otrzymywać okresowe newslettery dotyczące programów NVIDIA dla systemu Windows Vista zapisz się na naszej liście wysyłkowej.

Adres e-mail:    

Windows i Windows Vista są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Microsoft Corporation W Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn