GeForce NOW

NOWE OBLICZE GIER

Ciesz się niewiarygodną wydajnością gamingową układu Pascal GPUs strumieniując gry na swoje urządzenie SHIELD w usłudze GeForce NOW kolejnej generacji. Możesz grać od razu - bez konieczności pobierania oprogramowania lub poprawek.  

9,99 EUR miesięcznie

OBEJRZYJ WIDEO

GAMING KLASY GEFORCE GTX NA ŻĄDANIE

GeForce NOW to najwydajniejszy system gamingowy do Twojego salonu. Od razu strumieniuj wymagające pod względem graficznym tytuły PC - takie jak Wiedźmin 3 - w rozdzielczości nawet 1080p przy 60 klatkach na sekundę.

NOWE GRY PC NA URZĄDZENIACH SHIELD

Dodaliśmy kilka nowych gier do naszej kolekcji liczącej obecnie ponad 100 tytułów (ponad 60 dostępnych jest w ramach subskrypcji). Regularnie dodawać będziemy kolejne tytuły, w tym gry klasy AAA, familijne oraz premier typu day-and-date.

ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA

W kolejnej generacji usługi GeForce NOW wprowadzono obsługę sieciowych gier wieloosobowych, takich jak  Paragon, Marvel Heroes i War Thunder. Zaloguj się do gry dokładnie tak, jak na swoim komputerze PC i rywalizuj ze znajomymi, ciesząc się dostępem do wszystkich swoich osiągnięć oraz zakupów w grze. 

NOWY SPOSÓB PROWADZENIA ROZGRYWKI

Zyskaj dostęp do gry w maksymalnie 15 sekund! My zajmujemy się poprawkami, zatem nigdy nie musisz pobierać żadnych treści i zawsze jesteś gotowy, by grać od razu. Obsługa funkcji Google Assistant (dostępna wkrótce) jeszcze bardziej ułatwi i usprawni korzystanie z naszej usługi. Po prostu powiedz "OK Google, uruchom Paragon" i od razu rozpocznij grę. To jest właśnie "nowy sposób prowadzenia rozgrywki".