GeForce NOW

NOWE OBLICZE GIER

Ciesz się niewiarygodną wydajnością gamingowych kart graficznych GeForce® GTX, strumieniując gry na swoje urządzenie SHIELD w usłudze GeForce NOW. Po prostu kliknij w aplikacji NVIDIA Games na swoim urządzeniu dowolną grę dostępną w usłudze GeForce NOW i rozpocznij rozgrywkę.

GAMING KLASY GEFORCE GTX NA ŻĄDANIE

GeForce NOW to najwydajniejszy system gamingowy do Twojego salonu. Od razu strumieniuj wymagające pod względem graficznym tytuły PC - takie jak Wiedźmin 3 - w rozdzielczości nawet 1080p przy 60 klatkach na sekundę.

NOWE GRY PC NA URZĄDZENIACH SHIELD

Ciesz się gamingiem PC w swoim salonie - od klasycznych tytułów, takich jak Hitman: Absolution, po gry akcji, jak  Bioshock Remastered. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA

W kolejnej generacji usługi GeForce NOW wprowadzono obsługę sieciowych gier wieloosobowych, takich jak  Paragon, Marvel Heroes i War Thunder. Zaloguj się do gry dokładnie tak, jak na swoim komputerze PC i rywalizuj ze znajomymi, ciesząc się dostępem do wszystkich swoich osiągnięć oraz zakupów w grze. 

NOWY SPOSÓB PROWADZENIA ROZGRYWKI

Zyskaj dostęp do gry w ciągu zaledwie 30 sekund! My zajmujemy się poprawkami, zatem nigdy nie musisz pobierać żadnych treści i zawsze jesteś gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia gry. Obsługa funkcji Google Assistant jeszcze bardziej ułatwi i usprawni korzystanie z naszej usługi. Po prostu powiedz "OK Google, uruchom Sonic" i od razu rozpocznij grę.