URZĄDZENIE STRUMIENIUJĄCE DLA GRACZY

NVIDIA SHIELD to potężne urządzenie do strumieniowania multimediów. Najbardziej płynne odtwarzanie wideo 4K HDR. Niezliczone aplikacje i niekończąca się rozrywka. Oparty na rozwiązaniach NVIDIA gaming w chmurze lub za pośrednictwem Twojego komputera PC. Zarządzaj wszystkim za pomocą komend głosowych - nawet swoim domem. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym zmieniającym reguły gry urządzeniu, które oferuje 3-krotnie wyższą wydajność niż jego najbliższa konkurencja. 

4K HDR TV SHOWS AND MOVIES

FANTASTYCZNY OBRAZ

Filmy i programy telewizyjne zachwycają niesamowitą szczegółowością obrazu. Oglądając wydarzenia sportowe na urządzeniu SHIELD, poczujesz się, jakbyś uczestniczył w nich na żywo. Standard 4K HDR zapewnia ultrarealistyczny obraz - czterokrotnie bardziej wyraźny niż ten, oferowany przez telewizory 2K HD poprzedniej generacji, a także dwukrotnie szersze spektrum kolorów. Standard HDR (High Dynamic Range) to również więcej widocznych kolorów, wyższy poziom odwzorowania szczegółów oraz jaśniejsze obrazy, co zapewnia prawdziwą głębię obrazu. 

UNIVERSAL VOICE SEARCH

ŚWIAT NA TWOJE ROZKAZY

Wbudowana obsługa wyszukiwania głosowego Google sprawi, że z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. Wystarczy, że poprosisz urządzenie SHIELD, aby szybko i precyzyjnie wyszukało dla Ciebie odpowiednią aplikację, grę lub wideo. Koniec z pisaniem. Natychmiastowe wyniki z aplikacji Netflix, YouTube, Spotify, NVIDIA Games i wielu innych. Możesz również powiedzieć "Pokaż świetne filmy sportowe" lub "nagradzane filmy", a urządzenie SHIELD wyświetli interesujące Cię treści. To inteligentniejsza technologia wyszukiwania głosowego. 

ABSOLUTNIE NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO STRUMIENIOWANIA TREŚCI

Ciesz się najwyższą wydajnością i jakością podczas strumieniowania filmów, programów telewizyjnych i gier. Urządzenie oparte jest na jednostce NVIDIA Tegra® X1 - najbardziej zaawansowanym procesorze mobilnym, jaki kiedykolwiek został stworzony przez firmę NVIDIA.

Roku Ultra
Fire TV
Apple TV
SHIELD TV
0  3X    6X   9X 12X
Performance

ZARZĄDZAJ SWOIM DOMEM

Wypowiedz jedno słowo i patrz, jak urządzenie SHIELD ożywia Twój dom. Możesz strumieniować swoją ulubioną muzykę, wyszukiwać między aplikacjami oraz otrzymywać informacje, aktualności, wyniki wydarzeń sportowych, prognozy pogody i wiele więcej - natychmiast. Jednak to jest dopiero początek. Możesz również sterować swoim oświetleniem. Mediami. Termostat. Drzwi garażowe. Zarządzaj każdym elementem w swoim domu, dokładnie tak, jak tego chcesz. Wkrótce.

TWOJE WROTA DO
DOSKONAŁYCH
APLIKACJI

“Nowy SHIELD to najlepsze, bo najbardziej uniwersalne urządzenie streamujące.”

– Antyweb

”Dzięki NVIDIA SHIELD TV możemy zamienić niewygodne krzesło biurkowe na kanapę w salonie.”

– Komputer Świat

KUP TERAZ

  • SHIELD (16 GB)
  • SHIELD PRO (500 GB)

Ciesz się niesamowitymi treściami w jakości 4K i HDR, tysiącami aplikacji rozrywkowych, grami PC w usłudze GeForce NOW i wieloma innymi atrakcjami.

SHIELD

 

WYPOSAŻONE W 16 GB PAMIĘCI URZĄDZENIE DO STRUMIENIOWANIA MULTIMEDIÓW

999 zł
NVIDIA SHIELD AND SHIELD CONTROLLER

SHIELD

 

REMOTE

Advanced Control and Convenience

269 zł
SHIELD REMOTE

SHIELD

 

STAND

The official vertical stand

109 zł
SHIELD STAND

SHIELD

 

CONTROLLER

The most advanced controller

309 zł
SHIELD CONTROLLER

500 GB pamięci urządzenia SHIELD Pro doskonale sprawdzi się w połączeniu z wbudowanym oprogramowaniem Plex Media Server, dając Ci dostęp do Twoich plików multimedialnych z dowolnego urządzenia i umożliwiając Ci udostępnianie ich znajomym i rodzinie. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

SHIELD

 

PRO

DOMOWY SERWER MULTIMEDIÓW O POJEMNOŚCI 500 GB

1479 zł
NVIDIA SHIELD AND SHIELD CONTROLLER

SHIELD

 

REMOTE

Advanced Control and Convenience

269 zł
SHIELD REMOTE

SHIELD

 

PRO STAND

The official vertical stand

149 zł
SHIELD STAND

SHIELD

 

CONTROLLER

The most advanced controller

309 zł
SHIELD CONTROLLER