TWÓJ DOM POD
TWOJĄ KONTROLĄ

Wyobraź sobie swój dom jako oazę, w której możesz zarządzać wszystkim dzięki obsłudze głosowej. Za gorąco? Powiedz jedno słowo, aby włączyć klimatyzację. Chcesz włączyć muzykę i odpocząć? Wydaj komendę, a urządzenie SHIELD od razu włączy Twój ulubiony zespół. Wszystko jest pod Twoją kontrolą. Bądź na bieżąco.

Meet Your Google Assistant

POZNAJ SWOJEGO ASYSTENTA GOOGLE

Zadawaj mu pytania. Wydawaj polecenia. To Twój własny asystent Google. Pierwsze na świecie urządzenie do strumieniowania multimediów, którego obsługa nie wymaga użycia rąk. Po prostu wypowiedz magiczne słowa - "Ok Google", a następnie "Pokaż zdjęcia z wycieczki do Portland" - i oglądaj je na swoim telewizorze! Im więcej korzystasz z tej technologii, tym inteligentniejsza się staje. Wkrótce.

NIESAMOWITA TECHNOLOGIA. DOSKONAŁA PROSTOTA

  • NEST
  • MUSIC & MEDIA
  • ADVANCED LIGHTING
feature_nest-407

Najlepsze rozwiązanie do obsługi urządzeń Nest

Platforma SHIELD potrafi czynić cuda w połączeniu z urządzeniami Nest. Gdy usłyszysz pukanie do drzwi, możesz poprosić aplikację Nest Camera, by wyświetliła na Twoim telewizorze podgląd. Urządzenia dostosują się również do Twojego grafiku i wyłączą się, gdy wyjdziesz z domu - oznacza to mniejsze rachunki za prąd i więcej gotówki w Twojej kieszeni.

feature_music-407

Muzyka, wiadomości i podkasty. Wystarczy wypowiedzieć komendę.

Niezależnie od tego, czy relaksujesz się samotnie w domu, czy też zaprosiłeś znajomych na imprezę - urządzenie SHIELD pozwoli Ci odtwarzać Twoją ulubioną muzykę w usłudze Amazon Music. Tak - posiada również dostęp do Twoich list odtwarzania. Jeśli bardziej interesują Cię wiadomości i podkasty, wystarczy wypowiedzieć jedną prostą komendę głosową, by zyskać dostęp do aplikacji iHeart Radio, NPR i tunein.

feature_lighting-407

Zaawansowane zarządzanie oświetleniem

Włącz lub wyłącz światła w domu lub na dworze - bez konieczności wstawania z kanapy lub korzystania z pilota. Stwórz odpowiedni nastrój z urządzeniem SHIELD.

feature_lighting_407

Zaawansowane zarządzanie oświetleniem

Włącz lub wyłącz światła w domu lub na dworze - bez konieczności wstawania z kanapy lub korzystania z pilota. Stwórz odpowiedni nastrój z urządzeniem SHIELD.

NVIDIA SPOT - WKRÓTCE

Komunikuj się ze swoim urządzeniem SHIELD i zarządzaj swoim inteligentnym domem z dowolnego miejsca. Z łatwością wyłączaj światła, otwieraj drzwi i ustawiaj alarmy. Technologia przyszłości jest w Twoim zasięgu.  

KUP TERAZ

  • SHIELD (16 GB)
  • SHIELD PRO (500 GB)

Ciesz się niesamowitymi treściami w jakości 4K i HDR, tysiącami aplikacji rozrywkowych, grami PC w usłudze GeForce NOW i wieloma innymi atrakcjami.

SHIELD

 

WYPOSAŻONE W 16 GB PAMIĘCI URZĄDZENIE DO STRUMIENIOWANIA MULTIMEDIÓW

999 zł
NVIDIA SHIELD AND SHIELD CONTROLLER

500 GB pamięci urządzenia SHIELD Pro doskonale sprawdzi się w połączeniu z wbudowanym oprogramowaniem Plex Media Server, dając Ci dostęp do Twoich plików multimedialnych z dowolnego urządzenia i umożliwiając Ci udostępnianie ich znajomym i rodzinie. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

SHIELD

 

PRO

DOMOWY SERWER MULTIMEDIÓW O POJEMNOŚCI 500 GB

1479 zł
NVIDIA SHIELD AND SHIELD CONTROLLER