Technologie

Technologia NVIDIA 3D Vision
divider

Technologia NVIDIA 3D Vision

Technologia NVIDIA 3D Vision® w połączeniu z układami GPU NVIDIA, aktywnymi okularami migawkowymi NVIDIA 3D Vision oraz wyświetlaczem/monitorem 3D Vision-Ready pozwala graczom, miłośnikom filmów i zapalonym fotografom cieszyć się stereoskopowym obrazem 3D. Technologia NVIDIA 3D Vision obsługuje największą ilość dostępnych treści 3D - ponad 600 gier 3D, filmów Blu-ray 3D, zdjęć 3D oraz filmów 3D strumieniowanych z serwisu YouTube.

Odkryj różnicę, jaką wprowadza technologia NVIDIA 3D Vision® 2 w Twoich grach PC. Nowe, zaprojektowane dla graczy okulary 3D mają o 20% większe szkła, by zapewnić Ci jak najszersze pole widzenia z jak najmniejszą stratą jasności. Ponadto, okulary te doskonale współpracują z innowacyjną technologią NVIDIA 3D LightBoost™, która zapewnia nawet dwukrotnie jaśniejszy obraz i tym samym lepszą jakość wyświetlania w grach oraz podczas oglądania filmów 3D. Dodatkowo, okulary 3D Vision 2 stworzono z najnowocześniejszych, bardziej miękkich materiałów, by zapewnić większy komfort użytkowania.

 

Rozwiązanie 3D najwyższej jakości

Zaawansowane technologicznie, aktywne okulary migawkowe wyposażone są w najwyższej jakości optykę i zaprojektowane zostały tak, by do każdego oka docierał najlepszy w swojej klasie obraz w rozdzielczości Full HD, bez efektu ghostingu i to przy ultraszerokim kącie widzenia.

Aktywne okulary migawkowe 3D firmy NVIDIA

 

Technologia NVIDIA 3D LightBoost

Jaśniejszy obraz 3D dzięki wyświetlaczom i notebookom obsługującym technologię NVIDIA 3D LightBoost

Technologia NVIDIA 3D LightBoost łączy opatentowaną technologię wyświetlaczy 3D i ulepszone okulary, by dostarczyć do dwóch razy1 jaśniejszy obraz ze zredukowanym efektem smużenia podczas korzystania z 3D Vision. Dodatkowo zapewnia użytkownikom jaśniejszy widok otoczenia, dzięki czemu łatwiej dostrzeżesz klawisze swojej klawiatury.

1 – Wymaga wyświetlacza z obsługą technologii NVIDIA 3D LightBoost.

 

Nowa konstrukcja opracowana z myślą o grach, by dostarczyć najpełniejsze odczucia 3D na komputerze PC

Zaprojektowane specjalnie dla graczy PC i wyposażone w o dwadzieścia procent większe szkła w celu zagwarantowania szerszego pola widzenia oraz lepszego blokowania zewnętrznego światła, by umożliwić pełne zanurzenie w świecie 3D.

Lepsze materiały - dłuższy czas rozrywki

Elastyczniejsze materiały kompozytowe, które zapewnią Ci większy komfort użytkowania. Zwiększona elastyczność zapewnia także większą wygodę w przypadku jednoczesnego korzystania ze słuchawek.

Okulary NVIDIA 3D Vision

 
 
 

Monitory z obsługą technologii 3D Vision umożliwiają gaming przy 120 klatkach na sekundę

Ultrapłynny gaming 2D przy 120 klatkach na sekundę

Wyświetlacze z obsługą technologii 3D Vision świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku trybu 3D. Zapewniają najlepszą w swojej klasie rozgrywkę 2D z dwukrotnie większą płynnością wyświetlania w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami LCD. Ciesz się ultra wyraźną, płynną rozgrywką 2D z prędkością do 120 klatek na sekundę i doskonałym obrazem ze zredukowanym efektem smużenia, bez opóźnień i bez występowania artefaktów typu rozchodzenie, czy rozjeżdżanie się oglądanej treści. Uczyń gry i wideo tak realistycznymi jak rzeczywistość.

 

Surround

Dzięki układom GPU GeForce, gracze mogą połączyć nawet pięć wyświetlaczy, by stworzyć najbardziej wciągające środowisko gamingowe. Możesz wykorzystać najnowsze technologie monitorowe NVIDIA, w tym G-SYNC i 3D Vision oraz wyświetlać treści nawet w rozdzielczości 4K!

Gaming na pojedynczym wyświetlaczu może być niesamowitym przeżyciem, jeśli korzystasz z układu GPU GeForce. Możesz jednak znacznie poprawić jakość wrażeń podnosząc rozdzielczość do formatu 4K lub wykorzystując technologię NVIDIA G-SYNC, bądź 3D Vision. Wraz z pojawieniem się najnowszej generacji układów GPU GeForce, gracze zyskali możliwość wykorzystania tych technologii w konfiguracji opartej nawet na pięciu wyświetlaczach* i zapewniającej całkowicie nowy poziom realizmu w grach.

 

3DTV Play

3DTV Play

Przekształć swój telewizor 3D w centrum absolutnie najlepszej rozrywki 3D o jakości high-definition, podłączając go do swojego komputera PC 3D lub laptopa 3D z układem GPU NVIDIA® GeForce®.

Graj we wszystkie swoje gry PC w porywającym trybie 3D
Oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play zapewnia Ci możliwość spożytkowania mocy przetwarzania 3D Twojego układu GPU GeForce do stworzenia porywającego widowiska 3D w Twoim własnym domu. Nocna sesja z grami? Przekształć przeszło 650 spośród najpopularniejszych gier PC w porywające scenerie 3D.

Oglądaj filmy Blu-ray 3D w rozdzielczości Full HD
Stwórz swoje własne prywatne kino 3D i zanurz się w świat najnowszych filmów Blu-ray 3D.

Oglądaj zdjęcia 3D na ekranie swojego telewizora 3D
Ciesz się transmisjami sportowymi, filmami, koncertami i wieloma innymi w formie niezwykłych materiałów wideo 3D o pełnej rozdzielczości i jakości high-definition - wszystko to strumieniowane z witryny 3DVisionLive.com. 3DVisionLive.com ito internetowe źródło wideo, za pośrednictwem którego na Twój komputer 3DTV Play™ PC przesyłane będą strumieniowo w 3D: zwiastuny filmowe, teledyski, relacje sportowe, krótkie realizacje wideo i inne.

 

3D Vision Pro

NVIDIA 3D Vision® Pro oraz profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA® Quadro® wprowadzają najbardziej zaawansowane i oferujące najwyższą jakość środowisko stereoskopowej wizualizacji 3D, umożliwiając projektantom, inżynierom, cyfrowym artystom i naukowcom dzielenie się swoją pracą i oglądanie jej efektów w prawdziwym 3D.

Okulary 3D Vision Pro i karty graficzne Quadro stanowią łatwe w użyciu i solidne rozwiązanie w zakresie wizualizacji 3D na szerokim zakresie urządzeń wyświetlających, poczynając od pojedynczego wyświetlacza klasy desktop, a na korzystających z wielu projektorów konfiguracjach typu Power Wall czy systemach do tworzenia wirtualnej rzeczywistości typu CAVE (Cave Automatic Virtual Environment) kończąc.

To unikalne rozwiązanie 3D obejmuje aktywne okulary migawkowe 3D Vision Pro, solidne radiowe urządzenie sterujące oraz wyświetlacze i projektory pracujące z częstotliwością wyświetlania 120 Hz. Użytkownicy profesjonalni mogą dzięki niemu projektować, tworzyć i zgłębiać realizowane zadania korzystając ze stereoskopowej wizualizacji 3D, co pozwala na tworzenie środowisk pracy zespołowej, które radykalnie skracają czas rozwiązywania podejmowanych problemów.