Technologie

Technologia NVIDIA Battery Boost
divider

W POGONI ZA PRAWDZIWIE
PRZENOŚNYM LAPTOPEM DLA GRACZY

O ile laptopy dla graczy już od lat sprawdzają się w zakresie oferowanych przez nie możliwości pod kątem gier, o tyle wciąż nie nadążają w kwestii rozgrywki stricte mobilnej. Ich akumulatory często pozwalały na mniej więcej godzinną rozgrywkę, o wiele za krótką w porównaniu do średnio dwugodzinnej sesji, którą zwykle zainteresowani są gracze. Często prowadziło to do sytuacji, w której posługujący się laptopem gracz polował na gniazdko elektryczne i grał tylko po podłączeniu do niego, a nawet całkowicie rezygnował z pomysłu, by grać przy zasilaniu akumulatorowym.

Nowe laptopy dla graczy z układami graficznymi GeForce® GTX 800M zmieniają wszystko.

 
W POGONI ZA PRAWDZIWIE PRZENOŚNYM LAPTOPEM DLA GRACZY
ZAPOMNIJ O ZASILACZU I GRAJ NAWET DWA RAZY DŁUŻEJ DZIĘKI TECHNOLOGII NVIDIA BATTERY BOOST

ZAPOMNIJ O ZASILACZU I GRAJ NAWET DWA RAZY DŁUŻEJ DZIĘKI TECHNOLOGII NVIDIA BATTERY BOOST™

Laptopy z układami graficznymi z serii GeForce GTX 800M wyposażone są w technologię Battery Boost - nowy, ultraefektywny tryb zasilania, który spełnia Twoje oczekiwania co do gamingu PC, zapewniając odświeżanie obrazu przekraczające 30 klatek na sekundę, przy jednoczesnym nawet dwukrotnie dłuższym czasie rozgrywki przy zasilaniu akumulatorowym.

Technologia Battery Boost działa całkowicie automatycznie, włączając się w momencie uruchomienia gry na notebooku pracującym w trybie zasilania akumulatorowego. Współpracuje ona, dodatkowo, z technologią NVIDIA Optimus™, zapewniając wyjątkowo długi czas pracy akumulatora w przypadku korzystania ze zwykłych aplikacji oraz najlepszą wydajność w trybie zaawansowanej rozgrywki PC.

 

EFEKTYWNE UKŁADY GPU, PRECYZYJNE ZARZĄDZANE

Technologia Battery Boost reguluje wydajność wysoce efektywnych układów GPU GeForce, aby zapewnić dokładnie taki poziom mocy obliczeniowej potrzebnej do komfortowej rozgrywki, jakiej wymagają gracze. Jeżeli w grze pojawią się bardziej złożone wizualnie sceny, technologia Battery Boost dynamicznie dostosuje wydajność układu GPU. Oznacza to, że nie spotkasz się już więcej z przycięciami lub rozjeżdżaniem się obrazu.

EFEKTYWNE UKŁADY GPU, PRECYZYJNE ZARZĄDZANE

A co, jeśli grasz w grę akcji i oczekujesz paru klatek na sekundę więcej lub grasz w strategię turową i nie potrzebujesz płynności odświeżania obrazu na poziomie nawet 30 FPS? Technologia NVIDIA Battery Boost pozwala dopasować liczbę wyświetlanych klatek na sekundę do żądanej wartości w zależności od potrzeb gracza, umożliwiając sterowanie jednocześnie poziomem komfortu rozgrywki, jak i czasu pracy przy zasilaniu akumulatorowym.

© 2013 ZeniMax Media Inc. ZeniMax, The Elder Scrolls, Bethesda, Bethesda Softworks i związane logo zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi ZeniMax Media Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub pozostałych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W POGONI ZA PRAWDZIWIE PRZENOŚNYM LAPTOPEM DLA GRACZY

ZAPOMNIJ O ZASILACZU I GRAJ NAWET DWA RAZY DŁUŻEJ DZIĘKI TECHNOLOGII NVIDIA BATTERY BOOST

EFEKTYWNE UKŁADY GPU, PRECYZYJNE ZARZĄDZANE