GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 440

Dodatkowe zdjęcia

Zafunduj swojemu pecetowi najsilniejszy zastrzyk energii w postaci GeForce. Akceleruj na GPU proces obróbki swoich zdjęć i wideo HD, oglądaj filmy Blu-ray 3D i graj w popularne gry PC z obsługą technologii DirectX 11.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Zafunduj swojemu pecetowi najsilniejszy zastrzyk energii w postaci GeForce – niezbędny, by wprowadzić w Twoje cyfrowe życie akcelerację. Płynniej odtwarzaj strumienie wideo HD i błyskawicznie wyświetlaj zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Ciesz się w swoim domu wrażeniami rodem z kina 3D – dzięki Blu-ray 3D™ i NVIDIA® GeForce® masz do wyboru w sumie ponad 400 tytułów gier i filmów dostępnych w wersji 3D. Doładuj działanie ulubionych aplikacji oraz przesuń granice swoich wrażeń w Sieci za pomocą nowej generacji akcelerowanych przez GPU przeglądarek typu Internet Explorer 9. Graj w popularne gry PC z obsługą technologii DirectX 11, korzystając z nowej generacji dedykowanej grom architektury, którą zaprojektowano od podstaw pod kątem DirectX 11.

DX11 tak jak trzeba

Oczekujesz karty graficznej, która zmieni obraz gry? Graj w te tytuły, w które chcesz, ciesząc się taką jakością wrażeń w trakcie rozgrywki – z niesamowicie szczegółowo oddanymi postaciami, terenem i środowiskami gier – o jaką zadbali ich twórcy.

1

Akceleruj swoje cyfrowe życie

Niech płynne wyświetlanie stanie się w Twoim cyfrowym życiu standardem. Sprawniej odtwarzaj strumienie wideo HD. Błyskawicznie wyświetlaj wysokiej jakości zdjęcia i doładuj działanie swoich ulubionych aplikacji.

2

Kino 3D w Twoim domu

Pokonaj granicę swojego ekranu i ciesz się kinową jakością seansów filmowych 3D w Twoim domu. Pozwól się porwać przykuwającym wzrok trójwymiarowym zdjęciom, filmom Blu-ray 3D™ i Sieci.

3
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn