GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 220

Dodatkowe zdjęcia

Olśniewające zdjęcia. Niesamowite wideo. Ekscytujące gry. To wszystko w Twoim zasięgu.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Dzisiejszy cyfrowy świat stawia wysokie wymagania. Czy Twój komputer PC im sprosta? Dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GT 220 szybciej usuniesz niedoskonałości w samodzielnie zrealizowanych materiałach wideo i zamieścisz nagrania w Sieci, sprawisz że zwyczajne filmy DVD będą odtwarzane z jakością bliską HD oraz zyskasz wyższą wydajność w popularnych grach. Wybierając kartę graficzną z układem GeForce® GT 220 lepiej wykorzystasz swoje pieniądze, a Twój komputer PC będzie przygotowany na wyzwania cyfrowego świata.

Zachwycająca grafika

Nowoczesne gry i aplikacje 3D wymagają większej mocy graficznej niż kiedykolwiek dotąd, a zintegrowana grafika Intela nie jest wystarczająco dobra. Usuwaj niedoskonałości w samodzielnie zrealizowanych materiałach wideo i zamieszczaj nagrania w serwisie Facebook – dzięki GeForce GT 220 zrobisz to cztery razy szybciej! Jeśli chciałbyś grać w takie popularne gry jak World of Warcraft, Spore, Sims 3, Left 4 Dead czy Fallout 3, to GeForce GT 220 jest zasadniczym uzupełnieniem konfiguracji Twojego komputera PC.

1

Fantastyczne wideo

Zyskaj dostęp do pełnej mocy przetwarzania wideo, niezbędnej dla Twojego cyfrowego stylu życia. Poprawiaj jakość samodzielnie zrealizowanych materiałów wideo i publikuj je w serwisie Facebook - dzięki GeForce GT 220 zrobisz to 4 razy szybciej. Konwertuj swoje pliki wideo i przenoś na odtwarzacz iPod w ciągu minut, a nie godzin. Spraw, że filmy DVD będą zachwycać jakością HD. Czy Twój pecet jest wyposażony w odpowiednio potężny układ CPU, by sprostać odtwarzaniu filmów Blu-Ray z jakością high definition? To bez znaczenia - GeForce GT 220 odtworzy każdy film z płyt Blu Ray, niezależnie od typu używanego CPU.

2

Pierwszorzędne wrażenia w Windows 7

Jednostki przetwarzania grafiki (układy GPU) są zasadniczym elementem konfiguracji współczesnych komputerów PC, zapewniającym bogatsze wizualnie i bardziej interaktywne doznania. Firma NVIDIA, jako twórca GPU i lider w dziedzinie wizualnych technologii komputerowych, ściśle współpracowała z firmą Microsoft w procesie tworzenia Windows 7, aby zagwarantować, że jej układy GPU w pełni wykorzystają nowe wspaniałe możliwości i funkcjonalność tego systemu. Niezależnie od tego czy używasz swojego peceta do poprawiania jakości zdjęć, obróbki plików wideo, oglądania filmów, grania, czy po prostu oczekujesz szybkiego i wydajnego, graficznego interfejsu użytkownika, procesory graficzne NVIDIA z pewnością oczarują Twoje zmysły i zapewnią pierwszorzędne wrażenia z pracy w Windows 7.

3
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn